Seriál v hlavnej úlohe s Agathou Harkness? Disney+ na tom už vraj pracuje!

Nenechajte si ujsť

Emma Reichmannová
Emma Reichmannová
Volám sa Emma, mám 23 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu na univerzite v Trnave. Zaujímam sa o novinky hlavne z filmového a seriálového sveta. Okrem toho ma baví hudba, knihy a občas aj technológie.

Agatha Harkness dostane seriál na Disney+

Portál Variety priniesol včera večer informáciu o tom, že Disney+ pripravuje spin-off seriál pre obľúbenú postavu z dielne Marvelu, Agathu Harkness (a.k.a. Agnes z WandaVision). V hlavnej úlohe by sa, samozrejme, mala predstaviť Kathryn Hahn. Okrem nej by sa mala vrátiť aj producentka Jac Schaeffer. Tá pracovala ako výkonná producentka na seriáli WandaVision a spolupodieľala sa aj na písaní scenára.

Olej do ohňa prilieva aj fakt, že Jac Schaeffer len nedávno podpísala novú zmluvu so spoločnosťami Marvel Studios a 20th Century Studios, pričom obidve tieto spoločnosti patria pod Disney Company. Preto môžeme predpokladať jej účasť na nových projektoch od Marvelu. A spin-off o Agathe Harkness by mohol byť práve jedným z nich.

potitulková scéna ôsmej epizódy WandaVision
Zdroj: medium.com

Agathu mali možnosť diváci prvýkrát spoznať v rámci seriálu WandaVision, kde sa stretla s veľmi dobrou reakciou od divákov. Stvárnila tam veľmi zvedavú susedku Agnes, ktorá sa nakoniec volala Agatha Harkness a bola čarodejnica. Na konci sa však vrátila do podoby susedky, a nie je známe, čo sa s ňou ďalej stalo. Treba však povedať, že žiadna informácia nie je ešte oficiálne od Marvelu potvrdená. Zostáva nám teda len čakať a dúfať, že sa fámy potvrdia a už onedlho si budeme môcť seriál naozaj pozrieť.

Aký máte názor na túto postavu? Pozreli by ste si seriál Agatha Harkness na Disney+? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, nerdist.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -