REKLAMA

Upozornenie: V článku sa nachádzajú SPOILERY. V prípade, že ste posledné diely nevideli, tak vám odporúčame nechať si článok na neskôr.

Úspešný, akciou nabitý seriál Agents of S.H.I.E.L.D. tu je s nami už viac ako štyri roky. Hoci zo začiatku seriál pociťoval akýsi nesúhlas zo strany divákov, postupom času sa tento názor zmenil a mnohí si seriál obľúbili. V priebehu piatich sérií sme sa stretli s rôznymi dobrodružstvami a postavami. Seriál oslovil mnoho divákov vďaka štvrtej sérii, v ktorej nám priniesol jedného z Ghost Riderov, a to Robbieho Reyesa. Toho skvele stvárnil sympatický herec Gabriel Luna. Čo sa týka piatej série, to už je úplne iná kapitola.

REKLAMA

Agents of SHIELD pauza
Zdroj: screenrant.com

Piata séria Agents of S.H.I.E.L.D. posunula celú show úplne novým smerom. Agent Coulson sa spoločne s jeho tímom totižto ocitajú v desiatky rokov vzdialenej budúcnosti. A aby toho nebolo málo, nachádzajú sa vo vesmíre. Seriál pokračuje v dobrodružstve, v ktorom sa opäť stretávame s predkami Inhumans – rasou Kree. Spoznávame však aj nových Inhumans, no objavujú sa aj staré známe postavy ako napríklad Lance Hunter (Nick Blood). Piata séria nám priniesla aj novú zápletku, ktorá sa orientuje hlavne na Daisy Johnson (Chloe Bennet), momentálne známu ako “Destroyer of Worlds” (Ničiteľka svetov). Coulson a zvyšok tímu je nútený bojovať s hrozivou možnosťou, v ktorej by mohla byť práve Daisy zodpovedná za zničenie Zeme.

Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. si vezme mesačnú pauzu!

Podľa stránky Comic Book, ABC potvrdilo, že si seriál Agents of S.H.I.E.L.D. vezme menšiu pauzu po nadchádzajúcej desiatej epizóde, nesúcej názov “Past Life“, ktorú si pozrieme už tento piatok2. februára. Podľa všetkého to vyzerá tak, že si seriál berie pauzu vďaka blížiacej sa zimnej olympiáde, ktorá bude vysielaná od 9. februára do 25. februára. Pôvodne bolo plánované, aby show bežala neprerušovane. Avšak seriál bol pozastavený vďaka známemu fiasku menom Inhumans, ktoré obsadilo piatočnú pozíciu v programe stanice od 29. septembra až do 10. novembra minulého roku. Vďaka blížiacej sa zimnej olympiáde teda dáva zmysel, že sa ABC rozhodne zmeniť ich obvyklý program.

Agents of SHIELD pauza
Zdroj: mymbuzz.com

Týždeň po tom, ako sa v marci Agenti opäť vrátia, fanúšikovia uvidia stú epizódu. V tej by sa mala odohrávať akási významná udalosť, ktorá vraj “zničí” dlhodobých fanúšikov show. Hoci si fanúškovia na túto srdcervúcu “významnú udalosť” počkajú vyše mesiac, je tu veľká pravdepodobnosť, že sa dozvieme aspoň to, kto je záhadným Kasiusovým jasnovidcom, predtým ako si seriál vezme pauzu.

Agents of SHIELD pauza
Zdroj: mymbuzz.com

Niektorí fanúšikovia očakávajú, že sa Coulsonovmu tímu podarí nájsť spôsob, akým sa dostanú v ďalej epizóde do súčasnosti. Fanúšikovia taktiež špekulujú nad tým, že keď sa Coulsonov tím vráti, tak spoznáme Ruby, dcéru generálky Hale. Toto naznačuje, že zvyšok série bude zrejme prepojený so zariadením “Blue Raven Ridge“, ktoré sme mohli vidieť začiatkom tejto série v epizóde “Rewind“, ktorá bola zameraná na Fitza.

Ako sa vám zatiaľ páči priebeh piatej série? Tiež sa vám páči, ako sa príbeh vyvíja? Napíšte nám vaše názory do komentárov!