Seriály

Potvrdené! Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. predĺžený o ďalšiu sériu!

Tento týždeň je plný skvelých noviniek! Podobne ako FOX, tak aj ABC dnes oficiálne potvrdilo, aký osud čaká seriál Agents of S.H.I.E.L.D.. Ako ste si už určite všimli v nadpise článku, oficiálne sa dočkáme šiestej sezóny! Každá sezóna bola niečím špecifická a líšila sa od ostatných. Skvelým príkladom je tretia séria, v ktorej sme po prvýkrát videli, ako sa S.H.I.E.L.D. začal zameriavať viac na Inhumanov. Zároveň sme videli hrozbu zvanú HIVE a dostali sme sa dokonca až na inú planétu. Štvrtá sezóna nám priniesla fanúšikmi milovaného Ghost RideraRobbieho Reyesa či taktiež virtuálny svet, ktorý vytvorila AIDAFramework. Konieckoncov prišla piata séria, kedy sme sa po prvýkrát dostali do vesmíru a bližšie sme spoznali rasu Kree, ktorých poznáme ešte z tretej série. Čím ďalej, tým viac sa stretávame s mimozemským životom či dokonca cestovaním v čase.

Agents of SHIELD predĺžený o ďalšiu sériu!

Zatiaľ čo sa kvalita seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. len a len zlepšovala, hodnotenia jej moc nepomáhali. ABC dokonca zmenilo vysielací čas, no aj napriek tomu sa nič nezmenilo a seriál Agents of S.H.I.E.L.D. si naďalej držal pomerne nízke čísla. Zapríčiňovalo to najmä to, že ľudia absolútne nevideli reklamy na seriál. To však nemení nič na tom, že aj napriek malému počtu divákov si stále drží skvelú, vernú fanbase. Čo však ešte treba zmieniť je fakt, že seriál bol takmer zrušený a až na poslednú chvíľu ho zachránilo Disney.

Agents of SHIELD predĺžený

Zdroj: imdb.com

Vďaka Bohu, na žiadnej z týchto veci už nezáleží, keďže ABC včera tento seriál oficiálne predĺžilo o ďalšiu sériu. Keďže ale posledný diel piatej série stále nevyšiel, je nám zatiaľ neznáme, o čom by mohla byť ďalšia séria. Hlavné teda je, že sa aspoň nejakých dielov ešte dočkáme. Avšak všetko má svoju zlú stránku a výnimka nie je ani tu. Šiesta sezóna totižto dostane len 13 dielov na miesto klasických 22.

Bude sa jednať o poslednú sériu?

Hoci show dostala oficiálne zelenú na ďalšiu sériu, zatiaľ stále nevieme, či sa zároveň nejedná aj o poslednú sezónu S.H.I.E.L.D.u. Taktiež nám nie je známe, kedy si šiestu sériu pozrieme, ale ani to, kto všetko si v nej vlastne zahrá.

Trailer na finálny diel piatej série nám vyslovene prisľúbil, že niekto umrie. Je tak možné, že jednu, možno viacero z hlavných postáv budúci rok neuvidíme. Pokiaľ by sa ale seriál vrátil s novou sezónou už na jeseň, tak by to nebolo také dlhé čakanie. Avšak je pravdepodobnejšie, že sa ABC rozhodne pozdržať premiéru tejto skrátenej sezóny až do začiatku roku 2019.

Je tu predsa len mnoho rôznych detailov, ktoré sa ešte musíme dozvedieť. Pozitívny je aspoň fakt, že už môžeme pokojne dýchať a žiť s tým, že agenti sa dožijú ďalšieho dňa.

Ste radi, že sa dočkáme pokračovania? Má podľa vás seriál ešte pokračovať alebo by si už zaslúžil koniec? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár