Animovaný seriál Aquaman: King of Atlantis sa vďaka HBO stáva skutočnosťou

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

HBO miniséria Aquaman: King of Atlantis sa stáva skutočnosťou. Na projekte bude pracovať aj režisér James Wan, ktorého uvidíme na pozícii výrobného producenta. Štúdio Warner Bros. si objednalo trojdielnu animovanú sériu, ktorá by mala udalosťami nadväzovať na úspešný film od DC, Aquaman.

Tieto novinky k nám prichádzajú tesne predtým, ako sa film Aquaman 2 dostal do prvotnej fázy výroby. Herec Jason Momoa už začal tréningový proces, ktorý ho pripraví na samotné natáčanie.

Aquaman: King of Atlantis
Zdroj: movieweb.com

Bude animovaný seriál Aquaman: King of Atlantis pre HBO úspechom?

Aquaman: King of Atlantis bude začínať prvým dňom Arthura ako kráľa Atlantídy. Aquaman sa tak bude musieť vysporiadať s obyvateľmi Atlantídy, ktorí pokračujú v šírení rodinnej drámy. Do vzduchu sa totiž dostane informácia, že sa chce trónu zmocniť Aquamanov nevlastný brat Orm Marius.

Pokiaľ nazrieme do zákulisia, ktorí herci prepožičajú svoje hlasy postávam je zatiaľ neznáme. Dá sa však očakávať, že by sa medzi hercami mohol vyskytovať aj Jason Momoa. Kto napíše scenár zatiaľ nevieme, ale k celej situácii sa vyjadrila HBO scenáristka Sarah Aubrey:

„Tento obsah je pre fanúšikov vysoko obľúbeným. Nachádza sa v ňom veľa známych postáv a dynamických príbehov. Warner Bros. si je isté tým, že animovaná séria Aquaman: King of Atlantis bude vzrušujúcim doplnkom k súboru seriálov na našom programe.“

Bude táto séria nadväzovať na pripravovaný film Aquaman 2? DC a Warner Bros. si takéto niečo budú musieť veľmi dobre premyslieť, aby nedošlo k nechcenej tragédii.

aquaman
Zdroj: screencruh.com

Ak však budú vedieť dokázať zaujať podobne, ako dokázal animovaný film Spider-Man: Paralelné svety z roku 2018, úspech je zaručený. Dúfame, že nám tvorcovia už čoskoro prezradia nové informácie, ktoré budú obsahovať minimálne herecké obsadenie.

Na seriáli momentálne pracuje veľa skúsených pánov, medzi ktorými nájdeme aj Jamesa Wana. Okrem neho celý projekt vytvoria aj Michael Clear (Annabelle 3: Návrat), Rob Hackett (Swamp Thing), Sam Register (Teen Titans Go!), Victor Courtright (ThunderCats Roar!) a Marly Halpern-Graser (Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles).

Videli ste pôvodný film Aquaman? Páčil sa vám a čakáte na pokračovanie? Najnovší bonus v podobe animovanej série Aquaman: King of Atlantis nám o tomto svete pravdepodobne napovie viac. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -