Populárny animovaný seriál Archer dostane ďalšiu sériu. Čo o nej už vieme?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Seriál Archer čaká už aj 13. séria

Seriál Archer momentálne vysiela už svoju 12. sériu, no v príprave je už aj 13. séria. Momentálna séria by mala odvysielať poslednú epizódu 6. októbra. Následná trinásta séria by mala vyjsť budúci rok. Epizódy vychádzajú na FXX a deň na to sú dostupné na streamovacích platformách FX a Hulu. Staršie epizódy nájdete aj na Netflixe.

archer postavy
Zdroj: eskipaper.com

O čom je Archer?

Seriál Archer sleduje tajnú službu ISIS a jej agentov, medzi ktorých patrí hlavná postava Sterling Archer, jeho bývalá partnerka Lana Kane a mnoho ďalších ikonických postáv. Ich dobrodružstvá sú naozaj šialené. Hlavnej postave nechýba nepríjemná povaha, závislosť na alkohole a obľuba v peniazoch a ženách. Tak, ako to už pri animovaných seriáloch pre dospelých býva.

Okrem kolegov mu prácu strpčuje aj jeho nadriadená, ktorá je zároveň jeho matkou. Počas svojej kariéry si stihol narobiť kopu nepriateľov, ktorí mu idú po krku. A čo s tým špičkový tajný agent spraví? Upustí ironickú poznámku a zapije ju dúškom škótskej whisky z ploskačky.

archer
Zdroj: polygon.com

Čo ponúkne nová séria?

Každá séria sleduje nové dobrodružstvo a nové príbehy. Zatiaľ nevieme, akú zápletku donesie 13. séria seriálu Archer, no určite sa môžeme tešiť na mnoho akcie, úžasný humor a ikonickú svetoznámu animáciu. Najprv ale musíme dopozerať terajšiu dvanástu sériu.

Poznáte seriál Archer? Tešíte sa, že dostane aj ďalšiu sériu? Vaše dojmy a názory nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -