Animovaný seriál Archer sa vracia s ďalšou sériou a prináša aj nový trailer

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Seriál Archer a nový trailer

Kanál FXX prinesie novú sériu animovaného seriálu Archer. Dočkáme sa teda v poradí už jedenástej série zo seriálu o skvelom no bezohľadnom agentovi. Na tohtoročnom Comic-Cone@Home seriál Archer predstavil aj nový trailer, na konci ktorého sme sa dozvedeli dátum premiéry novej série. Populárny animovaný seriál začal vychádzať v roku 2009, no počas dekády poriadne narástol a prešiel niekoľkými zmenami.

Dej seriálu

Príbeh sa zameriava na Sterlinga Archera – atraktívneho agenta tajnej služby ISIS, ktorý bojuje proti zločincom zvonka aj zvnútra. Archer však nie je typický agent. Namiesto toho, aby z neho bol nový James Bond, zo svojej profesie ťaží hlavne peniaze. Tie míňa na ženy, alkohol, oblečenie,… A keďže je šéfkou ISIS jeho mama, ktorá prehliada jeho správanie, Archera vyhadzov v dohľadnej dobe určite nečaká.

archer
Zdroj: polygon.com

Spolu s tímom ďalších agentov každú epizódu riešia nové prípady a problémy, no na ich pozadí sa odvíja jeden dlhý celistvý príbeh plný lásky, bolesti, samoty a priateľstva. Posledných pár sérií bol Archer v kóme a snívali sa mu rôzne absurdné príbehy s kolegami. Trailer však prezrádza, že v jedenástej sérii sa Archer konečne preberá.

Jedenásta séria a trailer

Jedenásta séria Archera mala vyjsť už v máji tohto roku. Kvôli momentálnej situácii, zmene produkcie a iným faktorom bola však premiéra posunutá, a to na 16. september. Informáciu o posunutí premiéry sme sa dozvedeli už v apríli, no bez udania nového dátumu. Fanúšikovia tak konečne vedia, kedy sa ich obľúbený agent vráti. O deň neskôr príde nová séria seriálu aj na Hulu, kde si ho budú môcť pozrieť fanúšikovia z celého sveta. Predošlé epizódy môžeme nájsť aj na Netflixe, avšak o pridaní jedenástej série na túto streamovaciu platformu zatiaľ nebola reč.

archer postavy
Zdroj: eskipaper.com/

Jedenásta séria bude hovoriť o Archerovom návrate medzi agentov po trojročnej kóme. Veľa vecí sa zmenilo, no to Sterlinga neodrádza od vhupnutia do starých koľají. Problémom však je, že Sterling Archer nie je práve hviezdny zamestnanec ani vysnívaný kolega. Preto je možné, že ho stará partia agentov medzi seba neprijme po tom, ako zistila, aké je to pracovať bez neho.

Bude sa Archer musieť zmeniť, aby ho znova prijali do kolektívu? Alebo ho jeho mama opäť pretlačí na prvé miesto v celom tíme? To všetko a omnoho viac sa dozvieme už túto jeseň. Dovtedy si však pozrite aspoň trailer a navnaďte sa na pokračovanie, ktoré chystá seriál Archer:

Tešíte sa na novú sériu Archera? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -