Batman dostane nový animovaný seriál od J.J. Abramsa a Matta Reevesa. Uvidíš ho na HBO Max

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

HBO Max a Cartoon Network si pre komiksových fanúšikov pripravili skvelú novinku. Do výroby ide animovaná séria Batman: Caped Crusader z produkcie J.J. Abramsa (Star Wars: Vzostup Skywalkera), Matta Reevesa (Vojna o planétu opíc) a Brucea Timma, ktorí už v minulosti spoločnými silami vytvorili iný úspešný animovaný seriál Batman: The Animated Series.

Podľa najnovšieho zverejneného plagátu vieme taktiež potvrdiť, že pripravovanú sériu budú sprevádzať skvelé animácie, podobné práve Batman: Animated Series. Takže o vizuálnu stránku si starosti robiť nemusíš, pretože ich majú na starosti naozaj skúsení tvorcovia. Okrem nich ruku do diela priložia aj Warner Bros. a Bad Robot Productions.

Na HBO Max mieri animovaný seriál Batman: The Caped Crusader

„Batman: The Caped Crusader bude baviť nových, ako aj zarytých fanúšikov, a vďaka tak pôsobivému tímu tvorcov vieme, že máme v rukách ďalšiu svetlú budúcnosť pre Batmana,“ uviedol riaditeľ divízie Warner Bros. Global Kids, Young Adults and Classics Tom Ascheim.

Radosť neskrývali ani Abrams, Reeves a Timm:

„Sme nadšení, že môžeme spolupracovať na tom, aby sme túto postavu priniesli späť a ukázali nové strhujúce príbehy z Gothamu. Séria bude napínavá, filmová, evokujúca korene štýlu noir, zatiaľ čo sa hlbšie ponoríte do psychológie týchto ikonických postáv. Nemôžeme sa dočkať, až s vami zazdieľame tento nový svet.“

O dejovej línii toho zatiaľ veľa nevieme, ale zdá sa, že HBO Max a Cartoon Network vkladajú do tejto série veľkú dôveru. Dátum premiéry tiež nepoznáme. No už teraz je jasné, že sa jedná o jeden z najočakávanejších a najzaujímavejších animovaných projektov, medzi ktoré sa okrem Batmana zaradí aj čerstvo oznámený animovaný film Injustice. Ako teda môžeš vidieť, Warner Bros. a DC majú s Batmanom veľké plány, takže do budúcich rokov sa máme na čo tešiť.

Batman: Caped Crusader
Zdroj: collider.com

Si fanúšikom komiksov a zapneš na HBO Max pripravovanú sériu Batman: Caped Crusader? Názor nám môžeš napísať do komentárov.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -