Čarodejnice sú späť! Avšak s novým hereckým obsadením, na ktoré sa v prvom traileri nedá pozerať…

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Veľa z nás pravdepodobne milovalo a vyrastalo na seriáli Čarodejnice (Charmed). Tri sestry – Prue, Piper a Phoebe Halliwellové (Neskôr Paige, ich nevlastná sestra), ktoré bojovali proti zlým démonom. Ja osobne som tento seriál zbožňoval a v tých časoch som nevynechal ani jednu časť. Preto sa mi o to ťažšie pozerá na reboot, ktorý uvidíme ešte tento rok… Presne tak, seriál Čarodejnice sa vráti na televízne obrazovky. Postará sa o neho stanica CW (Riverdale, Arrowverse) a v hlavných úlohách sa ukážu tri latino čarodejnice. Fanúšikovia pôvodného seriálu sa tak rozdelili na dva tábory – Niektorí reboot podporujú, no viacerí sú proti nemu.

Seriál Čarodejnice sa dočká rebootu…

Novými tvárami seriálu sú tri sestry – Mel (Melonie Diaz), Maggie (Sarah Jeffrey) a Macy (Madeleine Mantock). Tri písmená P tak nahradili sestry na M. Príbeh celej série začne tým, že Maggie a Mel žijú so svojou matkou Marisol, ktorá z neznámych dôvodov umrie. Chvíľu po tejto udalosti dievčatá zistia, že majú stratenú staršiu sestru: Macy. A samozrejme, všetky narazia na svoje čarodejnícke schopnosti – Jedna dokáže zastavovať čas, druhá ovláda telekinézu a posledná číta myšlienky. Zdajú sa Vám tieto schopnosti povedomé? Áno, aj nám… Nuž, popis tohto seriálu vyzerá zle už teraz, a to ste si ešte ani nepozreli prvý trailer.

Strašné herecké výkony a ešte horšie dialógy, tak zatiaľ vyzerá reboot seriálu Čarodejnice. Už teraz môžeme jasne povedať, že séria nevydrží dlho, a možno sa zruší ihneď po začiatku. Viac nám toto však odhalí samotný pilotný diel. Svoju nenávisť ku rebootu vyjadrila aj herečka z pôvodného seriálu – Holly Marie Combs, ktorá hrala postavu Piper. Napísala, že seriál Čarodejnice patrí im štyrom a všetkým scenáristom, štábu a predovšetkým fanúšikom. Ďalej napísala, že nás nikto neoklame tým, že vlastní ten názov/značku.

ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -