Trailer k talianskemu seriálu Curon od Netflixu nás zavedie do prekliateho mesta plného okultizmu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už tento mesiac nám Netflix odhalí nový hororový seriál Curon pochádzajúci z talianskej produkcie. Oficiálny trailer sa predstavil ešte len pred pár dňami, ale už teraz vám môžem potvrdiť, že tento zahraničný výtvor vyzerá oveľa lepšie ako indický hororový seriál Betaal. Ten taktiež nájdete na Netflixe, ale nič iné okrem sklamania nečakajte.

seriál Curon Netflix
Zdroj: meaww.com

Netflix vydá seriál Curon už 10. júna 2020

Ako je tomu už zvykom niekoľko rokov, streamovacia platforma Netflix neprestáva experimentovať a na ich bohatom zozname seriálov sa nachádzajú rôzne počiny. Nájdeme v nich temnú atmosféru a často nechýba ani niekoľko zmiešaných žánrov v jednom celku.

Curon sa radí medzi ne a miestami pripomína nemecký Dark, ale netreba sa oklamať dobre vyzerajúcim trailerom. Začína to totiž klasicky – slobodná matka s dvoma dospievajúcimi deťmi. Všetci sa spoločne vydávajú do rodného mesta, v ktorom sa už dlhé roky šíria rôzne strašidelné legendy, nevysvetliteľné zmiznutia a okultizmus. No neznie vám to ako skvelé miesto, kde zobrať svoju rodinu?

Aby toho nebolo málo, matka zmizne a zle vyzerajúci výlet je zrazu ešte horší. Obyvatelia mesta sú samozrejme divné stvorenia a podľa ich slov môže za všetky zmiznutia desivá kliatba.

Oficiálna synopsa seriálu:

„Sedemnásť rokov po tragických udalostiach, ktoré ju donútili opustiť Curon, sa musí vrátiť domov so svojimi dvojičkami. čoskoro však zistia, že ich rodné mesto je prekliate – KEď totiž započujete zvonenie na starej kostolnej veži, všetky potláčané pocity sa vrátia na povrch.“

V traileri môžete okrem iného vidieť aj veľa iných záhadných prvkov – všelijaké hrozby a odkazy na nočné mory stávajúce sa realitou. No aký by to bol horor, keby sa v ňom nenachádzalo jazero a osamelá veža, že? Tvorcovia mysleli aj na to a diváka poteší prítomnosť jazera, ktoré sa podľa slov miestnych prebudilo.

Seriál Curon zrežírujú Fabio Mollo a Lyda Patitucci. V hereckom obsadení nájdeme talianske tváre – Valeria Bilello, Maximilian Dirr, Anna Ferzetti a Lucia Lionello.

Čo hovoríte na seriál Curon, ktorý má na svedomí Netflix? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: youtube.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -