Netflix ukončí rok seriálom Death to 2020. V traileri plnom satiry nechýba ani Samuel L. Jackson

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už dlhšie sa hovorí o príchode dokumentárneho seriálu Death to 2020, ku ktorému Netflix konečne zverejnil aj prvý oficiálny trailer.

Očakávať môžeš tzv. mockumentárny seriál, v ktorom sa tvorcovia rozhodli spracovať serióznu tému s pridanými prvkami satiry.

Trailer k seriálu Death to 2020 ťa ešte raz prevedie najhorším rokom

Death to 2020 pochádza od tvorcov Charlieho Brookera a Annabel Jones, ktorí majú na svedomí aj výnimočný antalogický seriál Black Mirror.

„Tí, ktorí ma poznajú iba cez Black Mirror si možno neuvedomia, že keď som nepísal konšpiračné sci-fi o ľuďoch s technológiami, trávil som roky tvorbou komédií vo Veľkej Británii. Vrátane mnohých komediálnych špeciálov. Takže Death to 2020 vnímam niečo ako kolíziu viacerých prvkov,“ povedal Brooker v oficiálnom vyhlásení.

Death to 2020 trailer
Zdroj: nme.com

Zaujímavé herecké obsadenie

V hlavnej postave sa objaví Samuel L. Jackson ako reportér New Yorkly News Das Bracket. Profesora histórie Tennysona Fossa si zahral Hugh Grant a komik Kumail Nanjiani stvárnil Barka Multiversa, generálneho riaditeľa Shreekr.

Na malej obrazovke uvidíme aj kráľovnú Alžbetu II. v podobe herečky Tracey Ullman, zatiaľ čo Samson Kayo sa objaví v seriáli ako vedec Pyrex Flask. Na zozname nájdeme aj skvelých hercov ako Joe Keery (Stranger Things), Laurence Fishburne (The Matrix), Lisa Kudrow (Priatelia) a veľa iných.

Death to 2020 trailer
Zdroj: collider.com

Katarzný komediálny počin, na ktorý nikdy nezabudneme

Seriál obsahuje fiktívne postavy diskutujúce o skutočných udalostiach, ktoré sa udiali v roku 2020. A nebudeme si klamať, stalo sa ich naozaj veľa. Netflix tvrdí, že máme očakávať globálne príbehy, ktoré ovplyvnili celý svet.

„Pripadalo mi to ako vhodný formát pre Netflix, ktorý je známy pre svoje špičkové dokumentárne série. Tiež mi to však prišlo ako dobrá príležitosť na vytvorenie iného druhu komediálneho špeciálu, ktorý sa hlbšie povenuje roku 2020,“ dodal Booker.

Ako dopadne tento zaujímavý seriál sa dozvieme už o pár dní, takže s oficiálnym trailerom prichádza Netflix v hodine dvanástej. Novinka dorazí na streamovaciu platformu 27. decembra 2020.

Čo hovoríš na oficiálny trailer k seriálu Death to 2020 od Netflixu? Názor nám môžeš zanechať v komentároch. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -