Kto z obsadenia seriálu Dva a pol chlapa je najbohatší? Prvé miesto vás určite prekvapí!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Seriál Dva a pol chlapa patrí medzi vôbec najobľúbenejšie siktomy v histórii. Aj u nás sa teší skutočne veľkej obľube a to aj dnes, keď finálna epizóda vyšla ešte v roku 2015. Seriál si prešiel obmenou hlavnej postavy. Charlieho Sheena a.k.a Charlieho Harpera vystriedal nemenej známy herec Ashton Kutcher. Ten má skúsenosti s hraním v komediálnych seriáloch, keďže sa preslávil ako Michael Kelso v seriáli Tie roky sedemdesiate. Seriál z produkcie Chucka Lorrea zarábal neskutočné peniaze a samozrejme svoje si zarobili aj herci, ktorí v ňom účinkovali. Kto z nich si však zarobil najviac?

Seriál dva a pol chlapa
Zdroj: intouchweekly.com

Seriál Dva a pol chlapa

Dej seriálu Dva a pol chlapa sa točí okolo troch postáv a to Charlieho, Alana a Jakea. Charlie Harper je šťastný slobodný mládenec. Má veľa peňazí, dom na pláži a každý večer v posteli inú ženu. Všetko to však naruší jeho mladší brat Alan, ktorého manželka vyhodila z domu. Ten nemá inú možnosť a musí sa nasťahovať k Charliemu, má to však háčik. Alan má totiž 10-ročného syna Jakea. Okrem hlavného tria si diváci obľúbili aj vedľajšie postavy zo seriálu ako sú Berta, Judith, Charlieho a Alanova matka Evelyn či Judithin manžel Herb.

Kto zo seriálu Dva a pol chlapa je najbohatší?

Takže začneme postavami, ktoré sa neobjavili v každej epizóde. Herečka Jennifer Bini Taylor si zahrala Charlieho snúbenicu Chelsea. Mnohí diváci ju skutočne registrovali, pretože z Charlieho priateliek sa v seriáli udržala najdlhšie. Za ten čas si zarobila 3 milióny dolárov. O 1 milión viac si zarobila Marin Hinkle, ktorá stvárnila Alanovu úzkostlivú, nevďačnú a nikdy nepracujúcu manželku Judith. Melanie Lynskey, ktorá si zahrala bláznivú Charlieho susedku Rose, si zarobila 5 miliónov dolárov. Čistý majetok herečky Courtney Thorne-Smith a.k.a Lyndsey predstavuje 8 miliónov dolárov. Táto sympatická blondýnka si však tieto peniaze zarobila aj vďaka iným projektom, napríklad aj vďaka seriálu Bláznivý Jimov život.

Možno ste si niektorí mysleli, že Charlie Sheen skončí na prvom mieste, keďže poberal astronomický plat 2 milióny dolárov za jednu epizódu, ale nie je to tak. V skutočnosti sa po mnohých škandáloch jeho majetok odhaduje „len“ na 10 miliónov dolárov. Rovnakou sumou sa mohla pochváliť aj zosnulá herečka Conchata Ferrell, ktorá si zahrala divákmi veľmi obľúbenú domácu Bertu.

Dva a pol chlapa
Zdroj: youtube.com

Kto z hercov má na konte viac ako 10 miliónov?

Seriál Dva a pol chlapa bol skutočným seriálovým hitom a preto si niektorí herci skutočne zarobili veľmi veľa peňazí. Tak napríklad čistý majetok herečky Holland Taylor predstavuje 12 miliónov dolárov. Tá si zahrala narcistickú a ironickú matku Charlieho a Alana Evelyn. Herec Angus T. Jones, ktorý si zahral Jakea, bol kedysi najbohatší detský seriálový herec. V súčasnosti jeho majetok predstavuje 20 miliónov dolárov, čo je skutočne slušné číslo. Za jeden diel seriálu dostával až 300 000 dolárov. Viac ako Jake si samozrejme zarobil jeho seriálový otec.

Jon Cryer, ktorý si zahral žgrloša Alana Harpera, v skutočnom živote nemusí na všetkom šetriť. Jeho čistý majetok totiž predstavuje až 70 miliónov dolárov. No a na prvom mieste je herec, ktorého si fanúšikovia Dva a pol chlapa nedokázali obľúbiť. Nie je to nik iný, ako Ashton Kutcher. Ten má na konte neskutočných 200 miliónov dolárov. Tento majetok si však nazbieral nielen vďaka účinkovaniu v seriáli Dva a pol chlapa. Ako sme uviedli vyššie, preslávil sa už v seriáli Tie roky sedemdesiate a taktiež prerazil aj vo svete filmov. O hercovi je tiež veľmi známe, že rád investuje do technologických firiem, akou je napríklad značka Lenovo.

Zdroj: thethings.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -