Seriál Emily in Paris sa dočká druhej série. Čo všetko vieme o jeho pokračovaní?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Druhá séria pre seriál Emily in Paris

Netflix nás potešil ďalšou správou o pokračovaní obľúbeného seriálu. Druhá séria pre seriál Emily in Paris bola potvrdená. Opäť si v nej zahrá herečka Lili Collins, ktorá je nominovaná na cenu Zlatého glóbusu za jej rolu v Rules Don’t Apply. Oznámenie o pokračovaní bolo veľmi netradičné. Malo podobu listu, ktorý dostala hlavná protagonistka Emily od jej fikcionálnej šéfky Sylvie Grateau (Philippine Leroy-Beaulieu), ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Seriál Emily in Paris vytvoril Darren Star. Sleduje príbeh Emily – ambicióznej ženy v dvadsiatych rokoch jej života, ktorá pochádza z Chicaga. Zrazu sa jej podarí získať prácu v Paríži. Má na starosti marketing sociálnych sietí jednej luxusnej francúzskej firmy. Jej nový život na druhej strane sveta je plný zážitkov, alkoholu, výziev a mnohého ďalšieho. Musí sa popasovať s novými kolegami, vytvoriť si nových priateľov a samozrejme sa v jej živote objaví aj láska.

emily in paris
Zdroj: vulture.com

Obsadenie a tvorcovia

Okrem Lili Collins si v tomto seriáli zahralo aj mnoho iných známych hercov. Medzi nimi aj Ashley Park (Tales of the City), Philippine Leroy Beaulieu (Call My Agent), Lucas Bravo (Smart Ass), Samuel Arnold (Antony & Cleopatra), Camille Razat (The 15:17 to Paris) a Bruno Gouery (Doc Martin). Objavili sa aj Kate Walsh (The Umbrella Academy), William Abadie (Resident Evil: Extinction) a Arnaud Viard (Clara et Moi).

Collins je okrem hlavnej herečky aj producentkou tohto seriálu a spolupracuje na ňom s Tonym Hernandezom, Lili Burns a Andrewom Flemingom. Celú prvú sériu nájdete na Netflixe. Nižšie si môžete prečítať daný list.

Emily in Paris 2
Zdroj: comingsoon.net

Prekvapila vás pripravovaná druhá séria pre seriál Emily in Paris? Svoje dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -