Seriály

Blíži sa veľkolepý príchod milovaného Jokera? Herec seriálu Gotham možno prezradil viac, ako mal!

Populárny dramatický seriál Gotham z dielne FOXu si získal mnoho fanúšikov. Na stránke Rotten Tomatoes sa mu podarilo získať pekné celkové skóre 84%. V priebehu takmer štyroch rokov sme dostali štyri série, ktoré sprevádza príbeh známeho detektíva Jima Gordona, ktorý sa nám najviac spája s Batmanom. Seriál si získal srdcia fanúšikov najmä vďaka skvelému obsadeniu. V hlavnej úlohe Jima Gordona hrá sympatický herec Benjamin McKenzie, ktorý spolupracuje s jeho kolegom a priateľom Harveym Bullockom. Toho stvárnil Donal Logue. V seriáli sa však nachádza aj krásna herečka Morena Baccarin, známa predovšetkým z filmov Deadpool a Špión. Nesmieme ale zabudnúť ani na postavu s najznámejším menom, a to mladého Brucea Waynea, ktorého hrá David Mazouz.

Prekvapí nás v seriáli Gotham záporák Joker?

Podľa slov mladého Batmana, Davida Mazouza, by sme mali v blízkej budúcnosti vidieť postavu vari najznámejšieho záporáka všetkých čias. Mladý herec objasňuje, že príbeh sa vyvinie mierne odlišným smerom, než sme čakali. Dlho ukazovaný klaun a princ zločinu Valeska v skutočnosti nie je postavou, ktorá mala nahradiť Jokera. Jedná sa vraj len o spôsob, ako nás poriadne pripraviť na ozajstný príchod populárneho záporáka.

Gotham milovaný záporák Joker

Ra’s al Ghul, Penguin, Riddler – Zdroje: gotham.wikia.com, uk.businessinsider.com, geeksofdoom.com

V seriáli sme mohli vidieť už niekoľko záporákov, ako napríklad PenguinaRa’s al Ghula, Riddlera, či práve Jeroma Valesku. Avšak videli sme ich ešte predtým, ako bol Temný rytier vôbec dostatočne starý na šoférovanie. Nebude teda žiadnym prekvapím, keď sily Gothamu až teraz pritiahnu najznámejšieho zloducha všetkých čias – postavu najbližšie spojenú s Batmanom. A práve z toho dôvodu sa seriál rozhodol namiesto neho zatiaľ priniesť Jeroma. Použil však pri tom politiku, kedy nikto nič nevedel a ľudia si nebolo istí, či niekedy skutočného Jokera uvidia.

Je príchod Jokera prakticky potvrdený?

seriál gotham joker jerome

Zdroj: comixasylum.com

Podľa mladého Batmana to vyzerá tak, že s istotou môžeme očakávať, že nám Gotham určite niekedy predstaví skutočného Jokera. Popri tom sa však nezabudne ani na Jeromov veľký vplyv. V podcaste zvanom Disccussing Film Mazouz nielen sľúbil, že Joker sa ukáže, ale očividne aj vie, ako nám seriál jeho postavu predstaví. O Jeromovi a jeho spojitosti so samotným Jokerom sa herec vyjadril nasledovne:

“On nie je Joker – to je všetko, čo vravím. Pre Jokera je však určite inšpiráciou a spôsob, ktorým sa Joker dostane do show, je jednou z najbriliantnejších vecí, ktoré kedy Gotham spravil.”

Mazouz znie s jeho oznámením Jokerovho príchodu do Gothamu celkom isto. A po jeho uisteniach, že sa jedná o jednu z najlepších veci, čo sa seriálu pritrafila, je prakticky potvrdené, že všetky plány na predstavenie tejto postavy už sú hotové. Treba to však brať s určitou rezervou – a to najmä po tom, čo nás herec pripravoval na príchod Harley Quinn vo finále tretej série s tým, že stále opakoval, že sa v seriáli objaví a my máme byť pripravení. Dnes už ale dobre vieme, ako to nakoniec dopadlo.

Gotham milovaný záporák Joker

Zdroj: supernatural-entertainment.net

Zo slov producenta seriálu Johna Stephensa sme sa neskôr dozvedeli, že postava Harley sa v show nikdy neocitne. Ale to, či to potvrdzuje alebo naopak vyvracia správu o Jokerovi, je úplne iná záležitosť. Pokračovanie show uvidíme až na jar. Ostáva tak stále ešte dosť veľa času na to, aby sme sa dozvedeli nové informácie ešte pred tým, než sa začne vysielať nová séria. Dovtedy môžeme len dúfať, že Mazouz tentokrát vraví pravdu.

Tešíte sa na pokračovanie? Taktiež by ste radi videli Jokera po tom, čo nás na jeho príchod mal podľa všetkého pripraviť Jerome? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár