Seriál Halo dostane druhú sériu. Očakávanú adaptáciu ikonickej hry uvidíme na Paramount+

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Paramount vsádza všetko na úspech ich nadchádzajúceho seriálu založeného podľa ikonickej hernej série, ktorú vám určite nemusíme predstavovať. Do dnešného dňa sme síce nemali možnosť vidieť ani pilotný diel hranej série a už vieme vzrušujú novinku, že druhá séria vysoko očakávaného seriálu Halo dorazí na streamovaciu platformu Paramount+.

Dej sa odohráva počas 26. storočia, kedy ľudstvo takmer úplne kolonizovalo rozsiahle priestory vo vesmíre. Problémom však je, že tým vyvolali vojnu proti mimozemskej rase známej ako Covenant. Rovnako preskúmame aj vznik samotných Sparťanov spoločnosťou United Nations Space Command.

Halo seriál druhá séria
Zdroj: usgamer.net

Druhá séria Halo bola potvrdená

Ľudstvo začalo svoj boj postupne prehrávať. Ich poslednou nádejou sú Sparťania – rasa geneticky upravených supervojakov. Vytvorila ich doktorka Elizabeth Halsey, ktorú si tu zahrá Natascha McElhone. Najznámejším z nich je snáď ten s číselným označením 117, inak známy ako Master Chief, hlavný hrdina hier. V seriálovej podobe ho stvárni Pablo Schreiber. Poznať ho môžete zo seriálu Americkí bohovia alebo filmov 13 hodín: Tajní vojaci či Dokonalá lúpež.

Obsadenie seriálu taktiež zahŕňa hercov ako Jen TaylorShabana AzmiNatasha CulzacOlive GreyYerin HaBentley KaluKate KennedyCharlie MurphyDanny Sapani a Bokeem Woodbine. Nakrúcanie sa uskutočnilo tento rok v Budapešti. Darryl FrankJustin Falvey a Steven Spielberg sú výkonnými producentmi pod záštitou Amblin Television. Režisérmi prvej série budú Otto Bathurst a Toby Leslie. Poslednú epizódu zrežírujú Kyle Killen a Scott Pennington.

Premiéra prvej série je naplánovaná na 24. marca 2022 exkluzívne na Paramount+. Oficiálny trailer k seriálu Halo si môžete pozrieť nižšie.

Tešíš sa na seriál Halo, ktorého druhá séria taktiež dorazí na streamovaciu platformu Paramount+? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -