Ikonický Master Chief je späť v novej krátkej ukážke k hranému seriálu Halo

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Udeľovanie cien na podujatí The Game Awards 2021 prinieslo pre všetkých hráčov veľa vzrušujúcich noviniek. No nebolo to len o hrách a svoj priestor dostal aj vzrušujúci hraný seriál Halo, ku ktorému sme dostali nový krátky trailer. Novinku založenú na legendárnej hernej sérii uvidíme exkluzívne na Paramount+. Séria Halo pochádza z produkčnej spoločnosti Amblin Television, ktorej vlastníkom je Steven Spielberg. Premiéra dorazí na malé obrazovky začiatkom roka 2022.

Nový krátky trailer k hranému seriálu Halo:

Trailer odvádza naozaj skvelú prácu a predstavuje vesmírny svet Halo so všetkým ako sa patrí. Dejovo sa ocitáme v 26. storočí, kedy je ľudstvo zapletené do intergalaktickej vojny proti mimozemskej hrozbe známej ako Covenant. Aby vyhrali vojnu, brilantná vedkyňa Dr. Halsey (Natascha McElhone) vytvorila tzv. Sparťanov – geneticky a technologicky vylepšených supervojakov, ktorí im pomôžu s porazením nepriateľov. Hlavnou postavou príbehu je starý známy Master Chief Spartan John117, ktorého si zahral Pablo Schreiber.

Obsadenie seriálu taktiež zahŕňa hercov ako Jen TaylorShabana AzmiNatasha CulzacOlive GreyYerin HaBentley KaluKate KennedyCharlie MurphyDanny Sapani a Bokeem Woodbine. Nakrúcanie sa uskutočnilo tento rok v Budapešti. Darryl FrankJustin Falvey a Steven Spielberg sú výkonnými producentmi pod záštitou Amblin Television. Režisérmi prvej série budú Otto Bathurst a Toby Leslie. Poslednú epizódu zrežírujú Kyle Killen a Scott Pennington.

Seriál bol pôvodne oznámený ešte v roku 2013 ako súčasť úsilia Xboxu vyrábať multimediálny obsah. Bohužiaľ, Xbox Entertainment Studios zatvorili o rok neskôr, čo viedlo k tomu, že seriálový projekt prezvala spoločnosť Showtime. V polovici nakrúcania série však zaúradoval COVID-19 a pre nedostatok financií sa hraný seriál Halo nakoniec pobral do štúdia Paramount, kde ho našťastie dotiahli do úspešného konca. Určite sa máme na čo tešiť a očakáva sa, že prvý oficiálny trailer by mohol doraziť už v blízkej budúcnosti.

prvý trailer seriál Halo
Zdroj: collider.com

Páčil sa ti prvý krátky trailer k hranej sérii Halo? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -