Seriály

Kate Bishop zažije jej MCU debut v seriáli Hawkeye! Kedy ho uvidíme?

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star WarsHBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

Hawkeye

Zdroj: cbr.com

Seriál Hawkeye aj s Kate Bishop!

Aby toho nebolo málo, počas Marvel panelu stihli oficiálne oznámiť aj seriál Hawkeye, ktorý bude bežať na Disney+. Uvidíme ho na jeseň roku 2021, takže spadá do druhej vlny obsahu na Disney + (november 2020 až november 2021). Je dôležité spomenúť, že seriál bude priamou súčasťou Štvrtej fázy Marvel Cinematic Universe, rovnako ako aj ostatné ohlásené seriály.

Hlavnú rolu samozrejme stvárni herec Jeremy Renner. Bližšie preskúmame aj jeho “návštevu” Japonske, počas ktorej sa z neho stal Ronin. Seriál teda vyplní aj päťročný skok medzi filmami Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame.

Kate Bishop

Zdroj: marvel.com

Zároveň bolo oznámené to, že v seriáli zažije svoj MCU debut aj postava Kate Bishop. Tú bude Hawkeye trénovať k tomu, aby sa stala ďalšou hrdinskou lukostrelkyňou. Zatiaľ bohužiaľ nevieme, kto ju stvárni. Meno tejto postavy je pravdepodobne známe len fanúšikom komiksov, no ich vzťah sa dá prirovnať ku Iron Manovi a Spider-Manovi…

Novinky o všetkých ostatných oznámených filmoch nájdete na tomto odkaze! Tešíte sa na debut postavy kate Bishop? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: comicbook.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Seriál Locke & Key: Dočkáme sa očakávanej druhej série?

  Seriály

  Seriál Rick a Morty sa vracia s novými epizódami. Kedy ich uvidíme?

  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Pridaj komentár