Kate Bishop zažije jej MCU debut v seriáli Hawkeye! Kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star WarsHBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

Hawkeye
Zdroj: cbr.com

Seriál Hawkeye aj s Kate Bishop!

Aby toho nebolo málo, počas Marvel panelu stihli oficiálne oznámiť aj seriál Hawkeye, ktorý bude bežať na Disney+. Uvidíme ho na jeseň roku 2021, takže spadá do druhej vlny obsahu na Disney + (november 2020 až november 2021). Je dôležité spomenúť, že seriál bude priamou súčasťou Štvrtej fázy Marvel Cinematic Universe, rovnako ako aj ostatné ohlásené seriály.

Hlavnú rolu samozrejme stvárni herec Jeremy Renner. Bližšie preskúmame aj jeho „návštevu“ Japonske, počas ktorej sa z neho stal Ronin. Seriál teda vyplní aj päťročný skok medzi filmami Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame.

Kate Bishop
Zdroj: marvel.com

Zároveň bolo oznámené to, že v seriáli zažije svoj MCU debut aj postava Kate Bishop. Tú bude Hawkeye trénovať k tomu, aby sa stala ďalšou hrdinskou lukostrelkyňou. Zatiaľ bohužiaľ nevieme, kto ju stvárni. Meno tejto postavy je pravdepodobne známe len fanúšikom komiksov, no ich vzťah sa dá prirovnať ku Iron Manovi a Spider-Manovi…

Novinky o všetkých ostatných oznámených filmoch nájdete na tomto odkaze! Tešíte sa na debut postavy kate Bishop? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -