Na obrazovky prichádza nový hororový Marvel seriál Helstrom. Pozrite si prvú ukážku

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Helstrom trailer

Komiksový gigant Marvel a streamovacia služba Hulu spojili svoje sily, aby nám priniesli nový hororový a superhrdinský seriál. Ten ponesie názov Helstrom (nie Hellstorm) a nedávno vyšiel jeho prvý trailer. Premiéra prebehla na streame Comic-Con@Home, kde o novom projekte hovorili aj samotní herci. Celé to trvalo vyše 40 minút.

Helstrom sleduje príbeh syna a dcéry jedného záhadného a mocného sériového vraha. Daimon (Tom Austen) a Ana Helstrom (Sydney Lemmon) dokážu pomocou svojich schopností vystopovať tých najhorších ľudí na svete, a tým zachrániť svojich najbližších. Herečka Elizabeth Marvel zas stvárňuje Victoriu Helstrom, matku spomínaných súrodencov. Tá bola zavretá v blázinci cez 20 rokov. Na obrazovkách ďalej uvidíme mená ako Robert Wisdom, June Carryl či Ariana Guerra.

To je v podstate všetko, čo vieme o tomto novom seriáli. Hoci sme už mali možnosť vidieť prvý trailer, stále v tom nemáme jasno a dej tak zatiaľ zostáva záhadou. Napriek tomu to ale vyzerá viac než sľubne.

Helstrom si budeme môcť pozrieť na streamovacej službe Hulu už 16. októbra 2020, čo je prakticky za rohom. V prvej sérii nás čaká 10 epizód zatiaľ neznámej dĺžky. Pôjde tak zrejme o jeden z posledných seriálov, v ktorom má prsty Marvel, no vyjde inde než na Disney+.

Helstrom
Zdroj: 365khabar.com

Produkcia sa začala ešte v roku 2019 a natáčalo sa v kanadskom meste Vancouver. Štáb mal obrovské šťastie, pretože všetko stihli pred vypuknutím koronakrízy. Projekt tak nebol pandémiou nijako zasiahnutý. Spolu s ním sa malo Hulu podielať aj na Ghost Rider seriáli, no z toho nakoniec nič nebude. Minimálne nie na Hulu.

Bez loga Marvelu

Hoci je potvrdené, že sa Helstrom odohráva v tom istom vesmíre ako MCU, projekt neponesie logo Marvelu. Naznačuje nám teda Marvel, že dávajú od tohto seriálu ruky preč? Prečo sa potom odohráva v tom istom vesmíre, ako napríklad Avengers: Endgame? Žiaľ, na tieto otázky ešte nepoznáme odpoveď. Bude preto zaujímavé sledovať, ako sa celá situácia vyvinie.

Zaujál vás seriál Helstrom? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -