Seriál High Fidelity od Hulu bol zrušený po prvej sérii. Je možné, že si nájde nový domov?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriál High Fidelity bol zrušený

Televízna sieť Hulu zrušila romantický seriál High Fidelity len po jednej sérii. Podľa portálu THR sa obsadenie a tvorcovia dozvedeli o zrušení túto stredu. Stále je tu však šanca, že si seriál nájde nový domov. Fanúšikovia veria, že by práva na vysielanie mohla odkúpiť streamovacia služba HBO Max. Dôvod zrušenia odhalený nebol, no prvá séria bola kritikmi veľmi dobre ocenená.

Pokiaľ seriál nepoznáte, jedná sa o televíznu adaptáciu kultového filmu Sex, dievčatá, čokoľvek z roku 2000. Hlavnú úlohu stvárnila herečka Zoë Kravitz (Mad Max: Zbesilá cesta, Big Little Lies) a doplnili ju mená ako David H. Holmes alebo Da’Vine Joy Randolph.

Romantický seriál High Fidelity
Zdroj: ew.com

Tvorkyne Veronica West a Sarah Kucserka už dokonca mali plány pre druhú sériu. Predstavení by boli noví potencionálni partneri pre Rob (Zoë Kravitz), a taktiež by postavy ako Cherise a Simon dostali viac priestoru. Je veľká škoda, že sa pokračovania nedočkáme, pretože sami sme veľkými fanúšikmi prvej série. Našu recenziu si môžete prečítať nižšie.

Videli ste prvú sériu a mrzí vás, že sa nedočkáme ďalšej? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -