Hitman dostane TV seriál, ktorý odvysiela televízia Hulu! Kto napíše príbeh Agenta 47?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je tu vôbec niekto, kto by nepoznal ikonického holohlavého zabijaka s čiarovým kódom na temene? Presne tak, reč je o Agentovi 47 a.k.a. Hitmanovi. Táto pôvodom herná postava sa doposiaľ dočkala dvoch filmových adaptácií: Hitman a Hitman: Agent 47. Oba filmy pohoreli na zárobkoch v kinách a kvalitou sa taktiež nemohli chváliť – no prvý zo spomenutých filmov bol určite lepší. Správny nájomný zabijak sa však nikdy nevzdáva a príkladom je práve náš Agent 47, ktorý dostane vlastný TV seriál. Predsa, pokiaľ to nevyšlo s krátkymi príbehmi vo filmoch, treba to skúsiť na dlhú métu v televízii. Ktorá stanica bude teda nového Hitmana produkovať a kto mu napíše príbeh?

Timothy Olyphant ako Agent 47 vo filme Hitman (2007)
Timothy Olyphant ako Agent 47 vo filme Hitman (2007), Zdroj: pinterest.com

Kto sa postará o seriál Hitman?

Populárneho Hitmana bude produkovať a vysielať stanica Hulu, ktorá začne už o pár dní vysielať aj nový Marvel seriál Runaways (ktorý sa prekvapivo teší výborným hodnoteniam). Pilotný diel seriálu Hitman napíše scenárista Derek Kolstad, ktorý sa postaral napríklad aj o pôvodného Johna Wicka. Tento výber plne podporujeme, predsa ide o veľmi podobné žánre. O produkciu sa popri Kolstadovi postarajú Adrian AskariehChuck Gordon. Celý seriál vznikne pod krídlami štúdia Fox 21 a samozrejme Hulu. Seriál sa nachádza ešte v skorých fázach produkcie a tak k nemu neboli priradení žiadni herci.

Pokiaľ ste nikdy nehrali žiadnu Hitman hru, pokúsime sa vám to priblížiť. Hráte za geneticky upraveného zabijaka a vašou jedinou povinnosťou je nájsť kreatívnu cestu k tomu, ako zabiť váš cieľ. Podľa nás teda bude Hitman oveľa lepšie fungovať ako seriál, než film samotný. Príkladom je aj posledná hra, ktorá bola rovnako rozdelená na „epizódy“. Televízia Hulu vkladá do série veľké očakávania a prehlásili, že by Hitman mohol byť ich „vlajkovou loďou„. Nie je ani vylúčené, že by sa mohol stať veľkým hitom. Pokiaľ v seriáli dobre vystihnú temný humor z hier a celé to spravia kreatívnou cestou, nemá to prečo neuspieť.

Tak čo, tešíte sa na nové misie Agenta 47 a to, že si konečne môže užiť plnohodnotný príbeh?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -