Riverdale a Sex v meste v jednom? Toto je seriál Katy Keene s krásnou Lucy Hale v hlavnej úlohe

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Nový seriál Katy Keene

Archiverse sa rozrastá! Stanica CW má na svedomí mnoho seriálov adresovaných pre tínedžerské publikum, jedným z nich je značne známy seriál Riverdale. No tento svet rastie svojim prvým spin-offom a ním je seriál Katy Keene, ktorý k nám dorazil 6. februára 2020 a doteraz boli vydané prvé 4 epizódy. Postavy zo sveta Riverdale nám sú obzvlášť známe z komiksov a ako môžete vidieť na obrázku, Katy Keene nie je výnimkou.

Katy Keene komiks
Zdroj: sk.pinterest.com

Katy Keene

Móda, spev, tanec a vzťahy sú hlavnými témami tohto seriálu. Preto môžeme povedať, že zaujme najmä ženských divákov. Napriek tomu, že ho môžeme považovať za mladšiu sestru Riverdale, časová línia nie je jednotná. Seriál Katy Keene sa odohráva 5 rokov neskôr.

Jednou z hlavných postáv je Josie McCoy (Ashleigh Murray), ktorá vystupovala v seriáli Riverdale. Jej príbeh začína tým, že prišla do New Yorku s víziou splniť si svoj sen stať sa svetoznámou speváčkou. Tu vidíme posun časových línií, pretože zatiaľ čo v Riverdale bola Josie iba žiačkou strednej školy, v tomto seriáli už hľadá svoje zamestnanie.

Katy Keene
Zdroj: bustle.com

Hlavnou postavou je Katy Keene, ktorú stvárňuje Lucy Hale, známa vďaka seriálu Pretty Little Liars (Roztomilé mrchy). Jej najväčšou záľubou je móda a šitie nových kúskov, ktoré sú súčasťou seriálu.

Seriál sa odohráva v New Yorku a svojím príbehom, postavami a prostredím pripomína jeden slávny seriál. Štyria ľudia, usilovní umelci snažiaci sa presadiť v meste snov nám pripomínajú práve Sex v meste. Vytvorte si svoj názor na základe priloženého traileru.

Určite sa môžeme tešiť na ďalšie crossover epizódy medzi Riverdale a Katy Keene. Prvýkrát bola postava Katy Keene predstavená v jednej z častí Riverdale a následne bola uverejnená jej prvá epizóda.

Čo hovoríte na tento seriál vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: tvovermind.com, cheatsheet.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -