Kanye West a Kid Cudi predstavujú psychedelický animovaný seriál KIDS SEE GHOSTS

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriál KIDS SEE GHOSTS prichádza s prvým trailerom

Americkí raperi Kanye West a Kid Cudi predstavujú svoj animovaný seriál KIDS SEE GHOSTS. Pod rovnakým názvom poznáme aj hudobné zoskupenie tohto dua a zároveň ich album z roku 2018. O réžiu na prvý pohľad psychedelického animovaného kúsku sa postará japonský umelec Takashi Murakami, ktorému patrí aj dizajn obálky albumu Kids See Ghosts. Murakami je známy svojimi farebnými a šialenými dizajnmi plnými kvetiniek, zvieratiek a iných bytostí.

Dvoma hlavnými protagonistami seriálu budú „Kanye Bear“ a „Kid Fox„, ktorým hlasy prepožičajú práve Kanye West a Kid Cudi. Za spomenutie stojí, že medvedík Kanye Bear je maskotom známeho rapera už dlhé roky, nachádzal sa ešte na obálke jeho albumu Graduation z roku 2007. Počas jeho kariéry sa potom objavil ešte niekoľkokrát.

Prvý trailer nám toho o príbehu nepovedal vôbec nič, takže bol odhalený len veľmi zaujímavý a svojský vizuál. O hudobný dizajn sa postarajú William J. Sullivan a samotný Cudi. Zatiaľ nevieme ani to, na ktorej streamovacej službe bude animák vysielaný a kedy sa ho vôbec dočkáme. Z tweetu Kid Cudiho sme sa dozvedeli len toľko, že príde už čoskoro.

Máte radi spoločný hudobný projekt tejto dvojky a budete sledovať aj ich seriál? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -