Seriál Locke & Key: Dočkáme sa očakávanej druhej série?

Nenechajte si ujsť

Seriál Locke & Key

Trvalo roky, kým sa fanúšikovia komiksovej predlohy Locke & Key dočkali spracovania do seriálovej podoby. Seriál Locke & Key mal svoju oficiálnu premiéru na Netflixe 7. februára tohto roku. Komiks vytvorili spisovateľ hororových noviel Joe Hill a tvorca komiksov Gabriel Rodríguez.

Žánrovo môžeme zaradiť seriál do kategórie horor alebo fantasy. Prvá séria zožala veľký úspech. Rozhodne sa Netflix so seriálom pokračovať a dočkáme sa očakávanej druhej série?

Seriál LOCKE & KEY
Zdroj: vox.com

Seriál Locke & Key  nám ukazuje príbeh rodiny Lockeovcov, ktorá sa po smrti otca vracia do jeho rodného sídla. Hlavnými hrdinami sú traja súrodenci – Tyler, Kinsey a Bode. Ich život sa rapídne zmení, keď v dome nájdu magické kľúče, vďaka ktorým získajú rôzne magické schopnosti. Ich pokojný život naruší nevítaný hosť so zlými úmyslami, ktorý chce získať všetky magické kľúče iba pre seba.

Ak vás príbeh zaujal, oficiálny trailer si môžete pozrieť tu:

POZRIEŤ PRVÚ SÉRIU

Seriál Locke & Key: Druhá séria potvrdená

Teraz sa môžeme vrátiť k pointe a k novinke, ktorú pre vás máme. Áno, tvorcovia budú pokračovať druhou sériou tejto komiksovej adaptácie. Dňa 30. marca 2020 bolo potvrdené, že sa dočkáme druhej série seriálu Locke & Key. To najdôležitejšie je, že tvorcovia nám sľubujú viac kľúčov a viac démonov. Veríme, že sa máte na čo tešiť.

Podľa zdrojov potvrdených produkciou, bola druhá séria naplánovaná krátko po zverejnení tej prvej. Natáčanie druhej série sa pravdepodobne uskutoční taktiež v kanadskom Toronte.

Kedy bude dostupná druhá séria seriálu Locke & Key na Netflixe?

Myslíme si, že je ešte príliš skoro predvídať dátum, kedže prvá séria bola odvysielaná vo februári tohto roku. Vzhľadom na momentálnu situáciu ohľadom koronavírusu sa môže príprava seriálu rapídne predĺžiť. Premiéra seriálu Locke & Key je predpokladaná na rok 20212022. Samozrejme, nechajme sa prekvapiť.

Ak ste seriál Locke & Key ešte nevideli, dúfame, že sa nám podarilo navnadiť vás k jeho pozretiu. Videli ste už prvú sériu, alebo sa na ňu ešte len chystáte? Čakáme na vaše postrehy, ktoré môžete zanechať v komentároch. 

Zdroj: twitter.com, digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -