SeriályVýber šéfredaktora

Seriál Loki: O čom bude a kedy ho uvidíme na Disney+?

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star WarsHBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

Loki v Avengers: Endgame

Zdroj: theverge.com

Seriál Loki sa konečne odhaľuje!

Už nejaký ten piatok vieme o tom, že na streamovacej platforme Disney+ uvidíme hneď niekoľko Marvel seriálov. Až na Comic-Cone sme sa však dozvedeli, že budú plnohodnotnou súčasťou Štvrtej fázy Marvel Cinematic Universe. Presnejšie ich uvidíme 5 a jedným z nich bude práve Loki – v hlavnej úlohe s Tomom Hiddlestonom. Seriál uvidíme na jar roku 2021, takže bude súčasťou druhej vlny obsahu na Disney+ (november 2020 až november 2021).

Loki

Zdroj: collider.com

Šéf Marvelu, Kevin Feige oficiálne potvrdil, že seriál zameria na tú verziu Lokiho, ktorá unikla s Tesseractom vo filme Avengers: Endgame. To samozrejme znamená, že opäť pôjde o zloducha, ktorého poznáme z prvého Avengers filmu. Je to ten Loki, ktorý napadol planétu Zem a stále je zápornou postavou. Jeho poslednou spomienkou je moment, kedy ho Hulk poriadne otrepal o zem. Takže zabudnite na dobrého Lokiho, ktorý po boku Thora bojoval proti Hele a dokonca sa obetoval pri pokuse o zabitie Thanosa…

V seriáli by sme sa mali dočkať aj oveľa skoršej minulosti – okolo roku 1975. Zatiaľ je však nejasné, či pôjde iba o spomienky, alebo bude Loki naozaj cestovať v čase. Podľa slov Marvelu má mať Loki naozaj nečakaný vplyv na rôzne historické udalosti. Sme teda naozaj zvedaví na to, čo vymyslia.

Novinky o všetkých ostatných oznámených filmoch nájdete na tomto odkaze! Čo hovoríte na seriál Loki? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Zoë Kravitz hľadá svojich ex priateľov v novom romantickom seriáli High Fidelity

  Seriály

  Crossover Crisis on Infinite Earths prišiel do Arrowverse a zmenil CW seriály na nepoznanie

  Seriály

  Animovaný seriál Aquaman: King of Atlantis sa vďaka HBO stáva skutočnosťou

  OdporúčameSeriály

  Vydanie seriálu Witcher od Netflixu malo obrovský dopad na pôvodný príbeh

  Pridaj komentár