Zavedie nás seriál Loki opäť do minulosti po udalostiach filmu Avengers?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dozvedeli sme sa konečne do akej dejovej línie bude zaradený seriál Loki? Tento komiksový počin dostal zelenú ešte pred nejakým časom a po siedmykrát sa v úlohe severského Boha objaví herec Tom Hiddleston.

Loki oficiálne zomrel na začiatku filmu Avengers: Infinity War, kedy sa o jeho posledný výdych postaral Thanos (Josh Brolin). Svoje účinkovanie však naposledy zažil vo filme Avengers: Endgame, kde svojmu osudu unikol v podobe svojho klonu z minulosti. Pomohol mu k tomu Tessaract, vďaka ktorému sa premiestnil do bezpečia.

Loki v Avengers: Endgame
Zdroj: syfy.com

Kam presne nás zavedie seriál Loki od Disney +?

Šéf MCU Kevin Feige nám už stihol prezradiť, že sa séria bude zaoberať práve uniknutou postavou Lokiho z filmu Avengers: Endgame. Pred-produkcia seriálu sa začala pred mesiacom, a tak je vysoko pravdepodobné, že natáčanie by sa mohlo začať už niekedy v blízkej budúcnosti.

Tvorcovia sa snažia všetky informácie o seriáli utajiť, ale jedno už predsa len vieme. Seriál Loki bude obsahovať cestovanie v čase. Russell Robbitt dokonca zdieľal na svojom Twitter účte krátke video, na ktorom vidíme Lokiho žezlo. Presne to isté žezlo, ktoré používal vo filme Avengers a pomocou Kameňa mysle dokázal zmanipulovať niektoré z hlavných postáv.

Bude mať film Avengers dočinenia aj so seriálom Loki?

Ak ste sledovali všetky filmy, žezlo v Avengers: Endgame prevzal Steve Rogers (Chris Evans). Táto scéna sa odohrala v momente, kedy sa zúfalí Avengers pokúsia cestovať v čase kvôli získaniu všetkých kameňov ešte predtým, ako sa k ním dostane Thanos.

Opäť preskúmať Lokiho inváziu na Zemi by bolo veľmi zaujímavé. Predsa len, film Avengers sa stále zaraďuje medzi najlepšie komiksové klasiky. Štúdio Marvel ešte dávno prezradilo, že postava Lokiho nebola stále dostatočne potrestaná za svoje činy. Že by nám tým prezradili viac ako mali? To sa dozvieme až na jar roku 2021.

Sledujete dianie v MCU? Pripravovaný seriál Loki sa radí medzi vysoko očakávané komiksové príbehy, ktoré si budeme môcť vychutnať na malej obrazovke na Disney+. Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -