Fanúšikovia rozhodli: Seriál Lucifer sa vracia! Kto si vzal pod krídla zrušenú 4. sériu?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Najčítanejšie za 7 dní

Seriál Lucifer je späť!

Už v minulom článku sme vám priblížili situáciu spojenú so seriálom Lucifer. Keď FOX oznámil zrušenie seriálu kvôli jeho úpadku sledovanosti, mnohí fanúšikovia, dokonca aj herci dúfali, že to nie je jeho koniec. Vznikla aj online petícia, ktorá požadovala pokračovanie a úplné uzavretie seriálu. Nazbieralo sa na ňu mnoho podpisov. FOX sa teda rozhodol seriál aspoň poriadne ukončiť a odvysielal dva bonusové diely. Tie ale skalných fanúšikov neuspokojili naplno a stále trvali na pokračovaní. Kto by sa predsa uspokojil len s minimom požadovaného? A dočkali sa odpovede. Lucifer bude späť! Konečne si niekto vzal pod krídla 4. sériu!

Lucifer
Zdroj: tunefind.com

Po tom, ako stanica CW a mnoho ďalších spoločností odmietli prevziať seriál, sa objavil záchranca. Lucifer bol oficiálne prebraný Netflixom! A to v tom najvyššom čase, keďže sa zmluvy s hercami pomaly blížili k vypršaniu. Paradoxne tak Netflix spasil Lucifera a pomohol mu znova sa postaviť na nohy. Zatiaľ však neboli oznámené žiadne dátumy, ani bližšie informácie, a tak môžeme iba tápať a čakať, kedy si budeme môcť zapnúť prvé diely. 

Čo bude ďalej?

Veríme, že fanúšikovia a rovnako aj obsadenie seriálu sa z toho tešia. Bojovali dosť dlho a neúnavne a ich prosby boli konečne vypočuté. Ostáva nám už len čakať, čo Netflix s režisérom vymyslia a akým smerom sa bude 4. séria uberať. Ako už vieme z minulosti, Lucifer nie je prvým seriálom, ktorý zachránili fanúšikovia. Stalo sa to už mnohokrát, no nie vždy to dopadlo dobre. Uvidíme, na ktorú stranu sa poberie Lucifer.

Lucifer dostane 2 bonusové epizódy
Zdroj: ibtimes.co.uk

Môžeme sa tešiť na nové zápletky a vývoj vzťahu Lucifera (Tom Ellis) a Chloe (Lauren German). Určite ste všetci zvedaví, čo sa stane ďalej. Preto nezabudnite pravidelne sledovať našu stránku pre ďalšie novinky ohľadom seriálu, ktoré vám budeme ihneď ponúkať. Dúfajme, že sa čoskoro dozvieme aj nejaké dátumy či informácie, o čom asi 4. séria bude!

Sledovali ste populárny seriál Lucifer? Ako vnímate jeho predĺženie na pôvodne zrušenú 4. sériu, ktorej sa ujal Netflix?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -