Úspešný seriál potvrdil prípravu ďalšej, už tretej série. O ktorom seriáli je reč?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Star Wars má po celom svete veľa fanúšikov. Posledné filmy boli pre nich skôr sklamaním, a preto sa väčšina zamerala na kreslené seriály Rebels a Clone Wars. Po ich úspechu Star Wars prišlo s prvým hraným seriálom, ktorý nadchol fanúšikov hlavne postavou Baby Yody. Tá sa stala celosvetovo populárna. A aj keď seriál The Mandalorian nemá vydanú ešte ani svoju druhú sériu, 3. séria je už potvrdená a začína sa na nej pracovať.

O čom bola prvá séria?

Prvá séria sa odohráva pár rokov po filme Hviezdne vojny: Epizóda VI – Návrat Jediho. Vidíme život Mandaloriana (prezývaného Mando), ktorý sa živí ako nájomný lovec. Všetko sa však zmenilo po jednej misii, v ktorej mal za úlohu priniesť dieťa (Baby Yoda). Úlohu splnil, dostal zaplatené, avšak výčitky ho dohnali k tomu, aby dieťa ukradol naspäť od ľudí, ktorí zjavne patrili k bývalému Impériu.

Tam sa začala ich spoločná cesta, pretože po ukradnutí dieťaťa obaja museli spolu cestovať galaxiou, aby ich nechytili. Seriál končí po tom, ako ich dvoch spolu s priateľmi nakoniec dostane Moff Gideon, jeden z vodcov bývalého Impéria. Našťastie sa im podarí po ťažkom boji utiecť a keďže je dieťa citlivé na Silu, Mando sa mu rozhodne nájsť niekoho, kto si ho osvojí a naučí ho túto Silu používať.

Baby Yoda
Zdroj: wired.com

Čo nás čaká v ďalšej sérii?

Druhá séria nám pravdepodobne ukáže cestu Manda a Baby Yody, ktorí sa budú snažiť nájsť nejakých rytierov Jedi alebo druh, ku ktorému patrí dieťa. Tiež je potvrdené, že sa v seriáli ukáže aj postava Ahsoka Tano, obľúbená postava z animovaných seriálov. Zahrá si ju herečka Rosario Dawson. Je dosť možné, že medzi ňou a Moffom Gideonom uvidíme súboj s mečmi, pretože Gideon je momentálne vlastníkom tajuplného Darksaberu.

Hlavým tvorcom série je Jon Favreau, na režisérskej stoličke sa vystriedali Taika Waititi, Deborah Chow, Dave Filoni a ďalší. Hlavného hrdinu hrá herec Pedro Pascal (Kingsman: Zlatý kruh). Po jeho boku sme mohli vidieť herečku Ginu Carano (Deadpool) ako bývalú rebelskú Shock Trooperku, alebo herca Carla Weathersa ako vodcu cechu nájomných lovcov.

mandalorian crew
Zdroj: winteriscoming.net

Tretia séria je zatiaľ iba v začiatkoch výroby, ale už toto znamená, že štúdio aj tvorcovia tomuto seriálu veria. Je preto dosť možné, že uvidíme ešte viac sérií. Ak nám budú prinášať kvalitný príbeh, my ho budeme určite pozerať s radosťou. Najbližšiu druhú sériu si pozrieme tento rok na jeseň a my už sa teraz nevieme dočkať, čo nové nám tento seriál ukáže.

Videli ste seriál The Mandalorian a tešíte sa, že je vo výrobe už aj 3. séria, alebo vám tento seriál nič nehovorí? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -