Režisér Ben Wheatley by na svet rád priniesol seriál Marvel Zombies!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

marvel nám už skoro 10 rokov ukazuje svoju silu a prvenstvo vo filmovom svete. Avšak môžeme povedať, že niektoré filmy sú už len výtvorom, aby sa najväčšie štúdio na svete nabalilo poriadnym ziskom. Dlho sa premýšľalo, ako obohatiť MCU a v tom sa ukázal režisér Ben Wheatley. Ten totižto v jednom zo svojich interview povedal, že by chcel do tohto sveta priniesť trochu skazy.

Viete si MCU predstaviť aj takto? zdroj: in.ign.com
Viete si MCU predstaviť aj takto? zdroj: in.ign.com

Možno vám meno režiséra nič nehovorí, ale rozhodne sa nejedná o začiatočníka. Jeho film High-Rise získal pozitívne ohlasy. Taktiež, ešte len pred nedávnom vypustil novinku Krížová paľba (Free Fire), ktorá má zatiaľ veľmi dobré ohlasy. Za tento film dokonca Ben Wheatley získal ocenenie Toronto IFF (Cena divákov pre “polnočného besa”). V nedávnom rozhovore pre Little White Lies o jeho novom filme sa ho spýtali, či by si na svoje plecia vzal aj oveľa väčší projekt, ako napríklad niečo od Marvelu. Vyjadril sa k tomu jednoznačne.

“Ja neviem. Naozaj neviem, ako tieto veci fungujú. Marvel Zombies, o ktorých sa zaujímam, ešte neboli spravený. Možno to je trochu prehnané. Marvel je pre mňa zaujímavý tým, že je to akýsi hybrid medzi kinom a televíziou. Vyrába veľmi drahé seriály, na ktoré si kúpite vstupenku každé tri mesiace. “

Čo vôbec sú Marvel Zombies?

Vo Marvel Univerze sa nachádzajú už nejaký ten piatok. Ide o pomerne úspešnú komiksovú sériu, ktorá sa zrodila v ďalekom vesmíre. Dej sa odohráva v alternatívnej realite Marvel multiverza, kde sa nachádza aj krajina-2149, v ktorej sú všetci hrdinovia, ktorých poznáme, infikovaný zombie vírusom. Pôvodnú sériu priniesol známy Robert Kirkman, vďaka ktorému si môžeme vychutnávať The Walking Dead a už 3.4.2016 (zajtra) sa dočkáme veľkého finále siedmej série.

Naši obľúbení akční hrdinovia ako ich "nepoznáme" zdroj: comicbook.com
Naši obľúbení akční hrdinovia ako ich “nepoznáme” zdroj: comicbook.com

Ak by k tomu došlo, Marvel by konečne priniesol niečo nové a určite by tým oživil svoje univerzum. Ben Wheatley sa zdá byť ten správny režisér na tento, zatiaľ neexistujúci projekt. Prijali by ste, ako fanúšikovia Marvelu, takúto zmenu? 

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah