Mike Wazowski a Sulley sú späť. Animovaný seriál Monsters at Work nás vracia do sveta Príšeriek s.r.o.

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zabudnite na strašenie detí, v mestečku Monstropolis počuť len hlasný smiech. Mike Wazowski a jeho kolega James P. Sullivan sú späť. Po dvoch vlastných filmoch Príšerky s.r.o. (2001) a Príšerky: Univerzita (2013) sa obľúbená séria rozrastá. Tentokrát o seriálové pokračovanie, ktoré bude vysielané na streamovacej službe Disney+. A verte nám, že sa nevyhnete poriadnej dávke nostalgie.

Dej je zasadený šesť mesiacov po konci originálneho filmu, takže továreň už viac nečerpá energiu z detského kriku. Novými šéfmi sú Mike a Sulley, ktorí energiu získavajú z detského smiechu. Novým tímom v továrni je MIFT (The Monsters Inc. Facilities Team), ktorí majú na starosti údržbu všetkých strojov. Od dverí až po kanistre skladujúce smiech, ktoré dôverne poznáme z prvého filmu.

Prvý teaser na seriál Monsters at Work

Hlavnou postavou seriálu bude Tylor Tuskmon (Ben Feldman), vychádzajúca príšera, ktorú vôbec neteší prechod zo strašenia na zabávanie. Preto je mu pridelený job v tíme MIFT, ktorého súčasťou bude aj jeho kamarátka Val (Kelly Marie Tran), šéf Fritz (Henry Winkler) a mama Millie (Aisha Tyler). Z pôvodných postáv sa vrátia aj Yeti (John Ratzenberger) a Celia (Jennifer Tilly).

Disney a Pixar vydali krátku ukážku na seriál Monsters at Work, ktorý premiéruje už 2. júla. K návratu sa vyjadril aj Billy Crystal, ktorého hlas patrí Wazowskemu v originálnom znení.

„Vytvorili sme úplne nové, mladé, vynikajúce postavy s niekoľkými skvelými dabingovými hercami, a John a ja opakujeme naše úlohy… Vyzerá to fantasticky, je to veselé a bavíme sa pri tom.“

V ďalšom dnešnom článku sme vás informovali, že sa Mike a Sulley objavili na ilustrácii japonského štúdia Ghibli. Dopĺňa ich Totoro z fantasy klasiky Môj sused Totoro práve od japonského režiséra Hajao Mijazaki. Môže to znamenať potenciálnu kolaboráciu medzi animačnými štúdiami Pixar a Ghibli? Viac sa dočítate v tomto článku.

Tiež sa neviete dočkať seriálového pokračovania Príšeriek s.r.o.? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: syfy.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -