Legendárny seriál o nevyriešených záhadách hlási návrat pod záštitou Netflixu. Pozrite si prvý trailer

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Všetci milovníci nevyriešených prípadov a konšpiračných teórií by mali spozornieť. Legendárny americký seriál o nevyriešených záhadách Unsolved Mysteries totiž po desiatich rokoch od odvysielania hlási návrat na televízne obrazovky. Televízna šou dokumentovala najznámejšie odložené prípady a paranormálne fenomény sveta. Seriál počas svojej doby vysielania medzi rokmi 1987 a 2010 odvysielal neuveriteľných 14 sérií (581 častí vrátane 7 špeciálov).

Počas všetkých sérií sa na tvorbe a distribúcii vymenilo hneď niekoľko tvorcov a televíznych staníc, no poslednej časti sme sa dočkali 27. apríla 2010. Teraz, o desať rokov neskôr, sa šou objaví v novej forme na streamovacej službe Netflix. Fanúšikov mysteriózneho seriálu Stranger Things poteší fakt, že na ňom bude robiť práve jeho producent.

Seriál o nevyriešených záhadách hlási návrat

Pôvodní tvorcovia seriálu John Cosgrove a Terry Dunn Meurer totiž spájajú sily s filmovým režisérom Shawnom Levym (Noc v múzeu, Real Steel: Oceľová Päsť). Ten bude mať na starosti produkciu novej verzie šou Unsolved Mysteries. Tešiť sa môžeme na 12 častí, pričom každá z nich sa pozrie na zúbok inej záhade.

Ozajstné záhady, nevyriešené zločiny, prípady týkajúce sa nezvestných osôb, či nevysvetlené paranormálne javy. To všetko nás v znovuzrodení seriálu čaká. Dokument sa samozrejme vráti v modernej podobe, o čom sa môžete presvedčiť v prvom traileri, ktorý nájdete priložený nižšie. Tvorcovia nám okrem neho priniesli aj plagát s novým logom a vizuálom.

Pôvodnou tvárou seriálu bol herec Robert Stack, ktorý nás opustil v roku 2003. V tých časoch boli obete, kriminálnici a svedkovia stvárnení hercami, no rodinní príslušníci i policajti boli vypočúvaní priamo.

Zatiaľ poznáme názvy šiestich epizód a ich režisérov. “Mystery on the Rooftop” (Marcus A. Clarke), “13 Minutes” (Jimmy Goldblum), “House of Terror” (Clay Jeter), “No Ride Home” (Marcus A. Clarke), “Berkshire’s UFO” (Marcus A. Clarke) a “Missing Witness” (Clay Jeter). Táto prvá várka častí bude na Netflixe premiérovať už 1. júla 2020.

Unsolved Mysteries
Zdroj: comingsoon.net

Bavia vás podobné nevyriešené prípady a záhady? Pokiaľ áno, tak budete od 1. júla sledovať novú verziu seriálu Unsolved Mysteries? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -