Seriál Obi-Wan Kenobi prinesie späť k životu milovanú aj nenávidenú postavu zo Star Wars

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Sledujete dianie Star Wars sveta aj po ukončení hviezdnej ságy? Film Star Wars: Vzostup Skywalkera sa dostal do kín ešte koncom minulého roka, ale ním sa to zaručene nekončí. Štúdiá Lucasfilm a Disney si pre nás totižto pripravilo niekoľko zaujímavých seriálov.

Na streamovacej službe Disney+ už nejaký čas beží seriál The Mandalorian, ktorý pred nejakým časom ukončil prvú sériu. Aby toho nebolo málo, v roku 2021 uvidíme aj zatiaľ nepomenovaný seriál, v ktorom sa ako hlavná postava ukáže Obi-Wan Kenobi. A podľa najnovších informácií sa po jeho boku objaví aj iný legendárny charakter, Jar Jar Binks.

Film o Obi-Wanovi Kenobim je už vo výrobe!
Zdroj: independent.co.uk

Seriál Obi-Wan Kenobi s Jar Jar Binksom?

Pamätáte si ešte na túto postavu? Naposledy sa objavil vo filme Star Wars: Pomsta Sithov z roku 2005. Od toho momentu sa vo filmoch neobjavil a to sa niektorým fanúšikom nepáčilo. Niektorí z nich totižto na starých Star Wars filmoch vyrastali a tak sa tento charakter stal opäť dôležitým.

Podľa najnovších správ sa Obi-Wan Kenobi vo svojom novom dobrodružstve stretne so starým priateľom z planéty Naboo. To by znamenalo, že sa tento zaujímavý tvor z rasy Gungan opäť objaví v podobe CGI. Okrem toho sa by sa mal dočkať aj nových prvkov, ktoré mu dodajú bradu. V seriáli by sa mala totižto objaviť scénka, kde fúzatý Jar Jar Binks spomína na minulosť s Obi-Wanom Kenobim.

Jar Jar Blinks
Zdroj: inafarawaygalaxy.com

Momentálne je to však stále len nepotvrdená zvesť, ktorú musí potvrdiť samotné štúdio Lucasfilm. Ale či sa v podobe Jar Jara dočkáme opäť Ahmeda Besta je zatiaľ otázne. Po ukončení stvárnenia tejto postavy totižto začal trpieť mnohými problémami a zápasiť so silnou depresiou. V minulosti sa taktiež pokúsil o samovraždu, ktorá sa na zoznam úspešných činov v jeho živote určite nezapíše.

Posledné vystúpenie Jar Jara sme mohli zaregistrovať v knižnej sérii Aftermath, kde sme sa dozvedeli viac o jeho osude. Stal sa z neho klaun pre osirotené deti na planéte Naboo. Seriál Kenobi nám prinesie režisérka Deborah Chow, ktorú sme si mohli všimnúť v režisérskej pozícii aj pri seriáli The Mandalorian.

Aké postavy nám tvorcovia ukážu v pripravovanom seriáli? Objaví sa Jar Jar Binks po boku legendárneho Jedia? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -