Filmy

Seriál Obi-Wan Kenobi prinesie späť k životu milovanú aj nenávidenú postavu zo Star Wars

Sledujete dianie Star Wars sveta aj po ukončení hviezdnej ságy? Film Star Wars: Vzostup Skywalkera sa dostal do kín ešte koncom minulého roka, ale ním sa to zaručene nekončí. Štúdiá Lucasfilm a Disney si pre nás totižto pripravilo niekoľko zaujímavých seriálov.

Na streamovacej službe Disney+ už nejaký čas beží seriál The Mandalorian, ktorý pred nejakým časom ukončil prvú sériu. Aby toho nebolo málo, v roku 2021 uvidíme aj zatiaľ nepomenovaný seriál, v ktorom sa ako hlavná postava ukáže Obi-Wan Kenobi. A podľa najnovších informácií sa po jeho boku objaví aj iný legendárny charakter, Jar Jar Binks.

Film o Obi-Wanovi Kenobim je už vo výrobe!

Zdroj: independent.co.uk

Seriál Obi-Wan Kenobi s Jar Jar Binksom?

Pamätáte si ešte na túto postavu? Naposledy sa objavil vo filme Star Wars: Pomsta Sithov z roku 2005. Od toho momentu sa vo filmoch neobjavil a to sa niektorým fanúšikom nepáčilo. Niektorí z nich totižto na starých Star Wars filmoch vyrastali a tak sa tento charakter stal opäť dôležitým.

Podľa najnovších správ sa Obi-Wan Kenobi vo svojom novom dobrodružstve stretne so starým priateľom z planéty Naboo. To by znamenalo, že sa tento zaujímavý tvor z rasy Gungan opäť objaví v podobe CGI. Okrem toho sa by sa mal dočkať aj nových prvkov, ktoré mu dodajú bradu. V seriáli by sa mala totižto objaviť scénka, kde fúzatý Jar Jar Binks spomína na minulosť s Obi-Wanom Kenobim.

Jar Jar Blinks

Zdroj: inafarawaygalaxy.com

Momentálne je to však stále len nepotvrdená zvesť, ktorú musí potvrdiť samotné štúdio Lucasfilm. Ale či sa v podobe Jar Jara dočkáme opäť Ahmeda Besta je zatiaľ otázne. Po ukončení stvárnenia tejto postavy totižto začal trpieť mnohými problémami a zápasiť so silnou depresiou. V minulosti sa taktiež pokúsil o samovraždu, ktorá sa na zoznam úspešných činov v jeho živote určite nezapíše.

Posledné vystúpenie Jar Jara sme mohli zaregistrovať v knižnej sérii Aftermath, kde sme sa dozvedeli viac o jeho osude. Stal sa z neho klaun pre osirotené deti na planéte Naboo. Seriál Kenobi nám prinesie režisérka Deborah Chow, ktorú sme si mohli všimnúť v režisérskej pozícii aj pri seriáli The Mandalorian.

Aké postavy nám tvorcovia ukážu v pripravovanom seriáli? Objaví sa Jar Jar Binks po boku legendárneho Jedia? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: geektyrant.com

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Filmy

  Prinášame vám oficiálne prvé ukážky z pokračovania hororového filmu Vlak do Pusanu

  Filmy

  TOP 6 filmov v jednom priestore. Dokáže vzniknúť skvelý film medzi štyrmi stenami?

  Filmy

  Spin-off filmu Mad Max: Zbesilá cesta má v hľadáčiku herečku Anyu Taylor-Joy do hlavnej úlohy

  Pridaj komentár