Seriály

Okrem filmu Očista 4 k nám príde aj seriál z rovnakého prostredia, režisér DeMonaco ohľadom tejto kvalitnej genocídy prezradil viac!

Konečne k nám prišli nové detaily k nadchádzajúcemu seriálu Očista. Ten bude podľa všetkého spájať aj udalosti, ktoré sme mohli vidieť v predchádzajúcich filmoch. Dvanásť hodinová genocída nám už je všetkým dobre známa a tentokrát sa nám ju budú chcieť tvorcovia priniesť na malú obrazovku. Celý projekt si pod svoje krídla zobral scenárista/režisér James DeMonaco, ktorému bude pomáhať produkčná spoločnosť Blumhouse.

Úspech tejto sérii filmov zaručene nechýba

Posledná Očista, ktorú sme mohli vidieť v kinách sa z celej série stala tou najúspešnejšou. Do dnešného dňa sa tomuto filmu podarilo zarobiť krásnych 118 miliónov dolárov, z celkového rozpočtu len 10 miliónov. Možno aj z toho dôvodu generálny riaditeľ spoločnosti Blumhouse, Jason Blum, dúfa, že jeho nástup na televízne obrazovky bude rovnako úspešný, ako na striebornom plátne. DeMonaco momentálne prevzal kontrolu nad seriálom a spoločne s produkciou filmu Očista 4 sa snažia vytvoriť príbeh, ktorý by uspel v oku diváka.

Očista: volebný rok; zdroj: screenrant.com

Akú spojitosť bude mať seriál Očista s filmami?

V nedávnom rozhovore pre portál Vulture, DeMonaco prehovoril o budúcnosti tejto populárnej hororovej franšíze. Obzvlášť dôležité je, že tvorca ubezpečil fanúšikov spojitosť medzi seriálom a filmom:

“Máme pár nápadov. Seriál sa bude odohrávať niekde medzi prvým a posledným filmom. Sme takmer uprostred všetkých časových úsekov a môžeme povedať, že to bude pred tým ako sa objavil Charlie Roan. Snažíme nájsť takú cestu, akou sa noví zakladajúci otcovia Ameriky dostali k moci. Ak by mal mať seriál 20 častí, tak momentálne sme niekde na siedmej. Myslím si, že ľudia budú šťastní, keď uvidia aké postavy sa v seriáli objavia. Dúfame, že sa nám tento svet podarí rozšíriť.”

Ak patríte aj vy medzi dlhoročných fanúšikov, určite si takéto niečo nenechajte ujsť. Očista už dlhé roky patrí medzi veľmi kvalitné filmové spracovanie a výnimkou by nemal byť ani seriál. Ako však tvorcovia prepoja seriál s filmom, zatiaľ známe nie je. Preto nám neostáva nič iné ako si len počkať a veriť, že Očista 4 a seriál prinesú pozoruhodný mrazivý zážitok

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Seriály

  Druhá séria Altered Carbon od Netflixu spoznala svoj dátum vydania. V akom tele sa vráti Takeshi Kovacs?

  Seriály

  Zavedie nás seriál Loki opäť do minulosti po udalostiach filmu Avengers?

  Seriály

  Objaví sa hviezda Game of Thrones Kristofer Hivju v seriáli Zaklínač od Netflixu?

  Seriály

  Ktorý obľúbený herec sa možno ukáže v prípadnej tretej sérii seriálu The Boys?

  Pridaj komentár