Lily James a Sebastian Stan sú na nespoznanie ako seriáloví Pamela Anderson a Tommy Lee

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Televízna sieť Hulu zdieľala prvý pohľad na seriál Pam & Tommy. Komediálna limitovaná séria nám rozpovie skutočný príbeh, ktorý sa skrýval za vydaním prvého virálneho videa v histórii – sexuálnej nahrávky Pamely Anderson a Tommy Leeho.

V hlavných úlohách sa ukážu Lily James (Popoluška) a Sebastian Stan (The Falcon and the Winter Soldier), ktorí sú na prvých fotkách absolútne na nespoznanie. Sebastian akoby z oka vypadol bubeníkovi kapely Mötley Crüe, nechýba mu kožený outfit, tetovania a prepichnuté bradavky.

Prvý pohľad na seriál Pam & Tommy

A takú Lily James by sme v úlohe Pamely Anderson nikdy, naozaj nikdy nespoznali. Klobúk dolu pred make-up tímom. Herecké obsadenie doplní aj komik Seth Rogen. Ten tiež zdieľal fotografiu seba v kostýme Randa Gauthiera, muža, ktorý ukradol ich sex tape a vypustil ho do sveta.

Scenár majú na starosti Robert Siegel (Wrestler) a D.V. DeVincentis (Sex, dievčatá, čokoľvek). Seriál zrežíruje Craig Gillespie, ktorý okrem tohtoročnej Cruelly natočil životopisný film Ja, Tonya práve so Sebastianom Stanom. Dátum vydania zatiaľ odhalený nebol, no nakrúcanie je v plnom prúde.

Čo hovoríte na neuveriteľnú premenu ústrednej dvojice? Dáte limitovanému seriálu šancu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -