Ktorá herečka končí v pripravovanom seriáli Pán a pani Smithovci? Jej vízie vraj neboli naplnené

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Pripravovaný seriál Pán a pani Smithovci

Pripravovaný seriál Pán a pani Smithovci nám vo februári tohto roku dal prvé informácie. Do hlavných úloh boli obsadení vysoko talentovaní herci, ktorí sa už poznali z natáčania filmu Solo: A Star Wars Story. Phoebe Waller-BridgeDonald Glover si tak mali vyskúšať úlohu vražedného manželského páru, ale ich vzájomné pracovné nezhody priniesli trpký koniec.

Hereckí kolegovia na jednotku, v spolupráci to však škrípe

Pôvodne prišiel Glover s nápadom vytvoriť seriálový reboot obľúbeného príbehu o dvoch nájomných vrahoch, ktorých láska siaha až za hrob. Oslovil tak svoju hereckú kolegyňu Waller-Bridge a pod záštitou Amazonu sa spoločne pustili do prípravy seriálovej novinky. Ich spolupráca im však dlho nevydržala a britská herečka sa oficiálne vzdáva svojej roly Jane.

Phoebe Waller-Bridge Donald Glover
Zdroj: scarymommy.com

Dôvod je vraj veľmi jednoduchý. Obidvaja zdieľali odlišné tvorcovské vízie, ktoré ich brzdili v plynulej tvorbe seriálu. Ich rozdiely sú však čisto na profesionálnej úrovni, v súkromnom živote zostávajú obidvaja priateľmi, čím sa nevylučuje možnosť, že ich ešte niekedy v budúcnosti uvidíme znova spolu.

Chystá sa jej náhrada?

Waller-Bridge sa taktiež nemusí obávať, že by prišla o dôležitú pracovnú príležitosť. Jej program je takpovediac nabitý, keďže sa momentálne podieľa na natáčaní piateho filmu Indiana Jones, ale aj ako výkonná producentka na finálnej sérii špionážneho seriálu Killing Eve.

Phoebe Waller-Bridge
Zdroj: hollywoodreporter.com

Pán a pani Smithovci by mali na obrazovky doraziť už budúci rok, a tak je veľmi pravdepodobné, že náhradu za Phoebe Waller-Bridge spoznáme už naozaj čoskoro. Zlého výberu by sme sa však rozhodne dočkať nemali, keďže nás pred ním chráni práve Gloverov perfekcionizmus a vycibrený zmysel pre detail. O tom sme sa už v jeho úspešnej umeleckej kariére mohli presvedčiť mnohokrát.

Myslíte si, že by bol seriál Pán a pani Smithovci lepší s Phoebe Waller-Bridge v hlavnej úlohe? Prekáža vám zmena obsadenia? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -