Seriál Pán Prsteňov dostáva rovno 5 sérii a my už vieme, či sa Peter Jackson bude podielať na výrobe!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Seriál Pán Prsteňov dostal 5 sérií! Vráti sa aj Peter Jackson?

Ak je tu niekto, kto si môže zobrať titul najlepšieho fantasy, nepochybne by ste počuli názov Stredozem. Svet Pána Prsteňov je bohatý ako na svoje prostredie, tak aj na príbehy a postavy. Úspešná a milovaná knižná séria z pera J.R.R. Tolkiena sa dočkala až šiestich filmových spracovaní, avšak teraz, pri konci Game of Thrones (Hra o Tróny) sa budú snažiť dobyť svet seriálov. No a vyzerá to tak, že sa im to skutočne podarí, keďže štúdio Amazon tomuto projektu rovno odkleplo 5 sérií. A to sa prosím pekne ešte ani nenatáča.

Takéto niečo sme v seriálovom svete ešte nevideli. Každopádne, toto meno je veľké a nepochybne štúdio ráta s absolútnym úspechom. Už dávnejšie sme písali, že by sa malo jednať o rozšírenie filmovej série Pán Prsteňov a Hobit, konkrétne Aragornovho príbehu medzi týmito dvoma trilógiami. To by teda bolo nesmierne zaujímavé a nepochybne by to potešilo mnoho fanúšikov. Keďže by ale išlo o takéto spojenie s filmovým svetom, vrátil by sa aj jeho „stvoriteľ“ Peter Jackson?

Príbeh seriálu sa zameria na mladého Aragorna!; Zdroj: quartzy.qz.com

Ten sa o seriáli konečne trochu rozroprával pri promovaní jeho nového filmu Mortal Engines, ktorý pred pár dňami debutoval s novým trailerom. Na otázku ohľadom práce na seriáli však odpovedal tak, ako sme zrovna nechceli. Definitívne potvrdil, že s týmto seriálom nebude mať nič spoločné. Je to teda veľmi smutná správa pre všetkých fanúšikov, no zároveň to značí aj dobré znamenie, že si chce dať Jackson konečne od tohto sveta pauzu.

Čo to ale bude znamenať pre kvalitu seriálu? Nuž, môže to byť veľa vecí. Príde totižto úplne nová vízia tohto sveta. Síce seriál dostane väčší rozpočet, určite to nebude na letenky na Nový Zéland. Očakávajme teda veľa počítačových zásahov, viac ako pri filmoch. Úprimne však budú musieť tvorcovia brať ohľad aj na fanúšikov, ktorí určite nechcú priveľké zmeny. Každopádne, na tento seriálový projekt si budeme odteraz dávať naozaj veľký pozor.

Tešíte sa na seriál Pán Prsteňov? Bude to podľa vás rovnako dobré aj na malej obrazovke a bez mena Peter Jackson? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -