Seriál Pán prsteňov práve obsadil jedného z hlavných predstaviteľov! Koho si zahrá?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Legendárne Game of Thrones raz a navždy skončilo. Aké fantasy seriály nám v blízkej budúcnosti zaplnia túto dieru v srdci? Samozrejme si môžeme počkať na spin-off z Westerosu, alebo si pozrieť očakávaný seriál Zaklínač z produkcie Netflixu. Tou pravou náhradou však bude seriál Pán prsteňov, ktorý vzniká pod krídlami Amazonu.

Ich originálne tituly ako The Boys, Good Omens či novinka Carnival Row sú predsa zárukou kvality. Neuveriteľný je aj samotný rozpočet, ktorý sa k tomuto seriálu odhaduje na 1 miliardu amerických dolárov. Pravdepodobne pôjde o vôbec najdrahší televízny seriál v histórii, keďže by sa suma jednej epizódy mohla vyšplhať na 20 miliónov dolárov.

film tolkien
Zdroj: imdb.com

Seriál Pán prsteňov poodhaľuje svoje obsadenie

Amazon pred nejakým časom oznámil, že pre prvú sériu produkujú 20 častí. Tam seriál samozrejme nekončí, keďže je objednaných hneď niekoľko sérií. Príbeh sa bude odohrávať dlhé roky pred udalosťami filmu Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa. Túto dobu poznáme z kníh spisovateľa J.R.R. Tolkiena ako „The Second Age„. Tá trvá dlhých 3441 rokov a končí porážkou Sauronovej armády.

Pomaly ale isto sa nám začína zbiehať aj herecké obsadenie. Jednu z hlavných úloh si zahrá austrálska herečka Markella Kavenagh. Strihne si postavu menom Tyra, ktorá nebola spomenutá v žiadnej z tolkienových prác. Buď teda ide o „krycie“ meno, alebo je to postava špeciálne vymyslená pre seriál. Teraz sme však spoznali aj ďalšiu tvár.

Will Poulter
Zdroj: tvguide.com

Najnovšie informácie hovoria, že jednu z najhlavnejších úloh seriálu dostal britský herec Will Poulter. Bohužiaľ sme sa o jeho postave nedozvedeli nič viac, dokonca ani jeho meno. Každopádne, Will Poulter je „ten herec s tým divným obočím, vieš ktorého myslím.“ Poulter je naozaj talentovaný a na konte má zvučné projekty ako My sme Millerovci, Labyrint: Útek, Revenant, Black Mirror: Bandersnatch či novinku Slnovrat.

Seriál Pán prsteňov však bude najväčšou a najdôležitejšou úlohou jeho života, po ktorej ho spozná aj široká verejnosť. Mnoho fanúšikov si tiež všimlo, že vyzerá ako mladá verzia herca Huga Weavinga, ktorý si v pôvodnej trilógii a filmoch Hobit zahral vodcu elfov Elronda. Najviac ľudia predpokladajú, že Poulter stvárni Isildura, Baldora alebo mladého Aragorna.

Tak čo, tešíte sa na seriál Pán prsteňov od Amazonu? Myslíte si, že z neho bude nové Game of Thrones? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -