Dočkáme sa v seriálovom spracovaní Parazita od HBO hviezdy z Marvel Cinematic Universe?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Juhokórejský film Parazit prepísal históriu. Stal sa vôbec prvou neanglicky hovoriacou snímkou v dejinách kinematografie, ktorá vyhrala Cenu Akadémie v kategórii najlepší film. Režisér Bong Joon Ho si domov odniesol aj ďalšie tri zlaté sošky za najlepšiu réžiu, najlepší celovečerný cudzojazyčný film a najlepší pôvodný scenár.

Vďaka jeho úspešnosti sa dočkáme aj seriálového spracovania. Seriál si budeme môcť užiť na HBO. Zrejme sa bude jednať o anglické spracovanie originálu, teda herecké obsadenie by tým pádom malo viac-menej rozprávať po anglicky. Tvorcovia sa ale ulakomili na väčšiu hviezdu z MCU. Na koho sa môžeme tešiť?

Posila z MCU mieri do seriálu Parazit

V seriálovom spracovaní filmu Parazit, sa bližšie pozrieme do vnútra problémov ekonomickej nerovnosti a kapitalizmu. Nie je úplne jasné, či sa znova ocitneme v Kórei, alebo či sa pozrieme do Ameriky. Tvorcovia nám však sľubujú perfektné herecké obsadenie v oboch prípadoch.

Parazit
Zdroj: headtopics.com, freebiesupply.com

Najnovšie správy odhaľujú, že režisér Bong priamo kontaktoval herca Marka Ruffala, ktorého poznáme ako Hulka z MCU. Záujem je z oboch strán, no všetky ďalšie informácie sú zatiaľ neznáme, keďže sa zatiaľ len dohadujú.

Mark Ruffalo je pre rolu ako zrodený

Herca Marka Ruffala prevažne poznáme ako Brucea Bannera, či Hulka z Marvel Cinematic Universe. Je tiež známy pre jeho aktivizmus vrámci sociálnych a politických problémov. Vďaka týmto jeho skúsenostiam je práve on vhodný kandidát pre túto rolu.

Brucer Banner
Zdroj: savagemcu.blogspot.sk

Zatiaľ však nemáme informácie ani o samotnom seriáli z produkcie HBO, ani o hercovi Markovi Ruffalovi. Akonáhle sa režisér Bong Joon Ho vráti z jeho zaslúženej po-oscarovej „dovolenky„, tak sa začnú veci konečne hýbať. Fanúšikovia sa seriálového spracovania trocha obávajú. Predsa len už to nebude originál.

Ale nemusíme vôbec zúfať, nakoľko Bong Joon Ho bude na projekt dozerať, a teda by sa to nemalo príliš moc odchyľovať od pôvodnej predlohy. Samozrejme nemôžeme čakať oscarový seriál. My však veríme, že bude minimálne z polovice tak dobrý, ako jeho víťazný predchodca.

Videli ste film Parazit? Tešíte sa na seriál? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -