HBO Max prezentácia priniesla aj nový klip zo seriálu Peacemaker. Má orla, ktorý sa volá Orlík

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový klip zo seriálu Peacemaker

Včerajšia prezentácia spoločnosti WarnerMedia, pod ktorú spadá streamovacia služba HBO Max, priniesla skvelé novinky. Oznámili oficiálny dátum príchodu do Európy, čo znamená, že sa jej dočkáme počas budúceho roka aj u nás na Slovensku. Okrem prezentovania ich obsahu však ukázali aj nový materiál. Fanúšikom vyrazil dych krátky teaser na seriál House of the Dragon a dostali sme aj nový klip z DC seriálu Peacemaker.

Ide v podstate o dlhšiu verziu pár sekundovej ukážky, ktorú sme dostali pred pár týždňami. V nej si HBO prezentovalo obsah, ktorý dostaneme ešte do konca roka a počas prvej polovice roka 2022. Peacemaker sa tu ukazuje ako poriadny blbec, ktorý si nedá dolu svoj kostým, lebo ho považuje za uniformu.

S „uniformou“ sa ťažko schová a v aute vozí orla

John Cena tu vo svojej roli stretáva v malej kaviarni tím Amandy Waller. Tí si ho doťahujú a podpichujú ho za jeho kostým, s ktorým sa určite pred nepriateľom len ťažko schová. Navyše sa dozvedáme, že má skutočne unikátneho pomocníka – na zadnom sedadle svojho auta vozí orla, symbol Ameriky. A aby toho nebolo málo, volá ho Orlík (volá sa jeho pes tiež Psíček?).

Vidíme, že spin-off k The Suicide Squad: Samovražedná misia by mal stáť za to. Obavy by mohli byť kvôli tomu, že práve iné postavy z tohto nezvyčajného tímu by si viac zaslúžili vlastný projekt. Lenže vždy sme za to, aby sa nejaké postava poriadne zosmiešnila, ak si to zaslúži.

HBO Max Peacemaker
Zdroj: HBO Max

Režisér chce len zvrátenú verziu poriadneho superhrdinu

A to je práve to, čo James Gunn, režisér seriálu a scenárista piatich epizód z ôsmich, zamýšľa. Už v minulosti povedal, že si naschvál vybral toho „najväčšieho blbca na svete“. Aktuálne k tomu dodal:

„Miloval som film Captain America zo 70. rokov. A povedal som si, že by bola poriadna zábava spraviť akúsi zvrátenú verziu tejto postavy. A to je Peacemaker. Myslel som si, že by som sa nenávidel, keby som to spravil. Ale spravil som to! A teraz budem žiť s pocitom, že som spravil ten najúžasnejší seriál, aký môžu ľudia vidieť.“

Peacemaker proti svetovej katastrofe

Klip nám ukazuje ako Peacemaker sedí s tímom, ktorý ho priviedol naspäť. Medzi nimi sú Steve Agee ako John Economos, Jennifer Holland ako Harcourt, Chukwudi Iwuji ako Murn, a Danielle Brooks ako Adebayo.

Dejovo by sa mali pozrieť na pôvod tohto „hrdinu“ a ako sa stal človekom, ktorý presadzuje mier bez ohľadu na to, koľko ľudí bude musieť kvôli tomu zabiť. Zároveň sa však pozrieme na to, ako bude komando na čele s ním čeliť „niečomu katastrofickému na našej planéte“. Viac noviniek sa snáď dozvieme na udalosti DC FanDome neskôr v tomto mesiaci.

Ako sa vám páčil prvý, aspoň trochu dlhší klip zo seriálu Peacemaker? Teší vás, ako si robia z tejto postavy srandu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -