Seriál Priatelia prichádza s dlho očakávaným pokračovaním. Dočkáme sa celovečerného filmu?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Seriál Priatelia pokračuje

Tak to vyzerá, že po tak dlhom čase mali Priatelia iba pauzu. Po rokoch špekulácií a fake news sme sa konečne dočkali návratu obľúbeného sitkomu do našich životov! Seriál Priatelia pokračuje a svet snáď už ani nemôže byť viac vytešený.

Originálna a obľúbená šestka zložená z Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthewa Perryho a Davida Schwimmera sa vracia. Pokračovanie bude v podobe exkluzívneho špeciálu na novej platforme od WarnerMedia – HBO Max.

TIP na seriál: Priatelia | Legendárny sitkom o šiestich kamarátoch
Zdroj: thepioneerwoman.com

HBO Max

Táto platforma sa spúšťa v máji a celý seriál zložený z 236 epizód plus nový špeciál na ňom bude k dispozícii pre všetkých predplatiteľov. Tvorcovia dúfajú, že s návratom sitkomu sa vráti aj duch a humor seriálu a fanúšikovská základňa Priateľov (ktorá už teraz praská vo švíkoch), sa rozrastie ešte viac.

Toto pokračovanie či obnovenie oznámili najprv herci na svojich sociálnych sieťach a rozbúrili tak vlny otázok a nadšenia po celom svete. „Naozaj?“ „Je to pravda?“  a podobné komentáre pribúdali na jednotlivých príspevkoch rýchlosťou svetla.

Ben Winston (ktorý spolupracuje na talkshow The Late Late Show With James Corden) bude režírovať a produkovať tento špeciál spolu s originálnymi producentmi PriateľovKevinom Brightom, Martou Kauffmanovou a Davidom Craneom. Okrem nich sa na produkcii budú samozrejme podieľať aj samotní herci.

Od klebiet k oficiálnemu oznámeniu

Po tom, ako sme sledovali na Instagrame a Twitteri, že sa herci spolu stretávajú stále viac a viac, vznikli mnohé nové konšpirácie o obnovení seriálu. Nikto si však po toľkých klamlivých predpovediach netrúfal tejto správe uveriť.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: vox.com

Marta Kauffmanová nesúhlasila s obnovením seriálu v roku 2015. Doteraz najbližšie, ako sa Priatelia dostali k zjednoteniu po dlhom čase, bolo počas roku 2016 pri vzdaní pocty režisérovi Jamesovi Burrowsovi v NBC, no vtedy sa neobjavil Matthew Perry.

Tentokrát sa však už nemáme čoho obávať a svoju radosť môžeme prejaviť naplno. Je to oficiálne, seriál Priatelia pokračuje! A bude to, samozrejme, úžasné. Čo iné sa dá od takej legendárnej partie čakať?

Aj vy sa už neviete dočkať pokračovania? Aké máte očakávania? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -