Frank Castle si ide po svoju zaslúženú a krvavú pomstu v prvom traileri na seriál Punisher od Netflixu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Všetci dobre vieme, čo spravilo druhú sériu Daredevila tak výbornou, ako je. Samozrejme, máme na mysli Franka Castla a.k.a. Punishera! Fanúšikovia si jeho sólový seriál priam vyprosili a práve dnes je ten deň, kedy sme sa dočkali prvého oficiálneho traileru od Netflixu! Dalo sa to čakať, kedže sme posledné dni videli krátke teasery a nejaké tie fotky. V seriáli sa pozrieme ako na jeho začiatky, tak aj jeho zaslúženú pomstu za smrť jeho rodiny. Už v prvom traileri vidíme, že tento anti-hrdina bude neúprosný a nebude mu vadiť preliať litre krvi. Toto je ten seriál, na ktorý tak dlho čakáme…

Kto sa v seriáli ukáže a kedy sa ho dočkáme?

Samotného Punishera si samozrejme nezahrá nikto iný, ako výborný Jon Bernthal. Rolu Karen Page z Daredevila si zopakuje krásna Deborah Ann Woll. A čo teda nové tváre? Ben Barnes si zahrá Frankovho najlepšieho kamaráta z vojny, Billy Russoa. Z tejto postavy by sa mal neskôr vykľuť záporák Jigsaw. Ebon Moss-Bachrach si strihne postavu menom Micro a pre Punishera by mal byť veľmi nápomocný a dôležitý. Ukáže sa aj Amber Rose Revah, ktorá si zahrá bezpečnostnú agentku Dinah Madani. Uvidíme ale aj Daniela WebberaMichaela NathansonaJasona R. MooraPaula Schulze a ďalších!

seriál Punisher
Zdroj: youtube.com

A za čo by sme preliali litre krvi my? Za to, že stále nepoznáme presný dátum premiéry tohto seriálu! Ako ste mohli vidieť na konci, dátum ostáva skrytý a jediné čo vieme je to, že sa ho dočkáme ešte tento rok. Akcia, krv a výborná hudba, nič z tohto prvému traileru nechýbalo. Nám už teda ostáva iba čakať a dúfať, že tento seriál prekoná druhú sériu Daredevila a nedopadne podobne ako Iron Fist. A čo hovoríte na prvý trailer vy?

Trailer prichádza aj s novým plagátom so zakrytým dátumom
Trailer prichádza aj s novým plagátom so zakrytým dátumom, Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -