Leon S. Kennedy a Claire Redfield zachraňujú Biely dom v novom traileri na Resident Evil: Infinite Darkness

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujíma vás, čo sa dialo dva roky po udalostiach Resident Evil 4? V takom prípade spozornite, pretože seriál Resident Evil: Infinite Darkness dostal nový trailer. Vývojárske štúdio Capcom a streamovacia služba Netflix spojili sily, aby nám priniesli anime seriál zo sveta Resident Evil. Fanúšikov poteší, že hlavnými postavami budú Leon S. Kennedy a Claire Redfield.

Obľúbená dvojica z Resident Evil 2 musí zachrániť Biely dom a samotného prezidenta Spojených štátov. Zatiaľ čo Leon (Nick Apostolides) zabíja zombies v Bielom dome, Claire (Stephanie Panisello) vyšetruje záhadnú kresbu, ktorá naznačuje vypuknutie zombie invázie na druhej strane planéty. Tieto dve udalosti by mali byť prepojené, pričom za všetkým bude nepochybne stáť ďalšia bioteroristická organizácia.

Nový trailer na seriál Resident Evil: Infinite Darkness

Seriál má pod dohľadom producent anime a videohier Hiroyuki Kobayashi. Infinite Darkness vyjde ako súčasť 25. výročia série, a to už 8. júla 2021. Veľmi silný rok pre franšízu odštartoval nedávnym vydaním hry Resident Evil Village.

Neskôr v novembri sa môžeme tešiť na nový hraný film Resident Evil: Welcome to Raccoon City, ktorý sa zameria na prvé vypuknutie invázie v mestečku Raccoon City a sídle Spencer Mansion. Reboot filmovej série prinesie vernejšiu adaptáciu videohernej predlohy.

Uvidíme ikonické postavy ako Claire Redfield (Kaya Scodelario), jej brat Chris Redfield (Robbie Amell), Leon S. Kennedy (Avan Jogia), Albert Wesker (Tom Hopper) a v neposlednom rade Jill Valentine (Hannah John-Kamen) v hlavnej úlohe. Viac o reboote filmovej série nájdete na tomto odkaze.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City
Zdroj: bloody-disgusting.com

Netflix dokonca pripravuje aj ďalší seriál. Hranú adaptáciu, ktorá sa zameria na rodinu Alberta Weskera, hlavného antagonistu celej zombie série. Jeho plánovaný dátum vydania síce nepoznáme, no tešiť sa môžeme na osem epizód s hodinovou minutážou. Tento seriál však nebude prepojený s vyššie spomenutými projektmi. Všetky podstatné informácie o ňom nájdete zhrnuté v tomto článku.

Na ktorý z pripravovaných Resident Evil projektov sa tešíte najviac? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -