Seriál Rick a Morty sa vracia s novými epizódami. Kedy ich uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Seriál Rick a Morty sa vracia

Seriál Rick a Morty nám v novembri minulého roka priniesol päť nových epizód zo štvrtej série. Niektorí hovoria, že sú rovnako dobré, ako tie predošlé. Iní sú zase sklamaní. To ale nič nemení na tom, že svet sa má opäť na čo tešiť. Prichádza ďalších päť epizód seriálu!

Facebook a Instagram vybuchli po tom, ako Adult Swim oznámilo, že už majú dátum vydania ďalších piatich epizód štvrtej série. Potvrdili to oficiálne aj na svojom Instagrame. Prvý diel z ohlásených vyjde už 3. mája 2020. Vyšiel už dokonca aj trailer.

Trailer

V traileri vidíme mnoho nových zaujímavých akčných scén, v ktorých pozadí hrá známa pesnička Boys Are Back In Town. Armáda Rickov, Summer ako kráľovná, nové tvory, premakané nové vynálezy,…

Taktiež sa vráti mnoho obľúbených postáv: domáci maznáčik Snowball (Snuffles), ktorý bol v prvej sérií poslaný na planétu inteligentných psov, a Tammy – Summerina spolužiačka, ktorá sa zaľúbila do Bird Persona a nakoniec sa z nej počas ich svadby vykľula tajná agentka medzigalaktickej vládnej polície.

Seriál Rick a Morty
Zdroj: reddit.com

Môžme teda predpokladať, že sa vráti aj Bird Person, o ktorom sme si mysleli, že zomrel. Na konci jednej z epizód sme však videli, že bol znovuzrodený a stal sa z neho kyborg Phoenix Person, ktorý teraz slúži Tammy.

Kde si to môžeme pozrieť?

Bez pochyby nás čaká veľa zábavy a mnoho akcie. A samozrejme sa môžeme tešiť na Rickov klasický sarkazmus a temný humor. Nové epizódy vyjdú na Adult Swim. Tam si ich však mnoho z nás nebude môcť pozrieť hneď. Keďže je ale seriál Rick a Morty aj na Netflixe, musíme dúfať že sa po istom čase objavia aj tam. Presne tak, ako to bolo s prvými piatimi epizódami štvrtej série.

Aj vy sa už tešíte na nové epizódy Ricka a Mortyho? Čo si o štvrtej sérii zatiaľ myslíte? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -