SeriályTrailery

Seriál Sex Education prichádza s oficiálnym trailerom na druhú sériu

Streamovacia služba Netflix rozširuje svoju knižnicu každým rokom o fantastické tituly. Minulý rok však vydala seriál, ktorý sa nás každého nejakým spôsobom dotkol. Seriál Sex Education nám približuje príbeh chlapca, ktorý trpí nechuťou z masturbácie. Toto je v širokej verejnosti veľmi aktuálna téma, hlavne čo sa dospievajúcej cieľovej skupiny týka. 

Seriál okamžite nazbieral vysoký počet fanúšikov po celom svete a preto niet divu, že sa druhej série už nevedia dočkať. Aké problémy čakajú Otisa s jeho kamarátmi tentokrát? Trailer nám ukazuje, že sa máme naozaj na čo tešiť!

Seriál Sex Education dostáva trailer

Po takmer roku k nám prichádza druhá séria úspešného britského seriálu zo sveta mladých. Prvé informácie o pokračovaní sme sa dozvedeli na konci novembra minulého roka. Teraz nás však Netflix obohatil aj trailerom na druhú sériu, ktorá vyzerá ešte lepšia než prvá!

Z ukážky si môžeme všimnúť, že druhá séria bude nadväzovať na koniec prvej. Takže to znamená, že Otis bude mať reálny vzťah? Mimo toho vidíme, ako prichádza do školy nový chalan, ktorý ihneď všetkých zaujme. Ale pozor! Na škole sa zrejme rozšíril druh chlamýdií. Kto je toho všetkého pôvodca? Neostáva nám nič iné, len si počkať.

Návrat hlavných hrdinov

Od premiéry prvej série sa seriál Sex Education zapísal do sŕdc mnohým ľudom vo svete. Veľa ľudí sa v problematike tohto seriálu našlo a preto v ňom hľadalo riešenia na problémy v súkromných životoch. Druhá séria seriálu nám prinesie opäť 8 častí, ako tomu bolo v predchádzajúcej sérií. Môžeme sa tešiť aj na návrat našich obľúbených hrdinov ako Asa Butterfield (Otis), Emma Mackey (Maeve) či Ncuti Gatwa (Eric) a mnoho ďalších.

sex education od netflixu

Zdroj: whats-on-netflix.com

Seriál Sex Education dorazí na Netflix platformu už o pár dní, a to 17. januára 2020. Dovtedy si čakanie môžete skrátiť zopakovaním si prvej série. Ak ju však poznáte dokonale, sme si istí, že si nájdete na Netflixe niečo, čo vám skráti čakanie na tento seriál.

Tešíte sa na druhú sériu tohto seriálu? Páčila sa vám prvá? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch!

Zdroj: hypebeast.com

Zoltán Hegyi
About author

"Kým ty sa hráš, konkurencia rastie!"
  Related posts
  FilmyTrailery

  Legendárny prvý Pokémon film príde na Netflix v novom 3D prevedení

  Seriály

  Druhá séria Altered Carbon od Netflixu spoznala svoj dátum vydania. V akom tele sa vráti Takeshi Kovacs?

  Seriály

  Zavedie nás seriál Loki opäť do minulosti po udalostiach filmu Avengers?

  Seriály

  Objaví sa hviezda Game of Thrones Kristofer Hivju v seriáli Zaklínač od Netflixu?

  Pridaj komentár