SeriályTrailery

Seriál Sex Education prichádza s oficiálnym trailerom na druhú sériu

Streamovacia služba Netflix rozširuje svoju knižnicu každým rokom o fantastické tituly. Minulý rok však vydala seriál, ktorý sa nás každého nejakým spôsobom dotkol. Seriál Sex Education nám približuje príbeh chlapca, ktorý trpí nechuťou z masturbácie. Toto je v širokej verejnosti veľmi aktuálna téma, hlavne čo sa dospievajúcej cieľovej skupiny týka. 

Seriál okamžite nazbieral vysoký počet fanúšikov po celom svete a preto niet divu, že sa druhej série už nevedia dočkať. Aké problémy čakajú Otisa s jeho kamarátmi tentokrát? Trailer nám ukazuje, že sa máme naozaj na čo tešiť!

Seriál Sex Education dostáva trailer

Po takmer roku k nám prichádza druhá séria úspešného britského seriálu zo sveta mladých. Prvé informácie o pokračovaní sme sa dozvedeli na konci novembra minulého roka. Teraz nás však Netflix obohatil aj trailerom na druhú sériu, ktorá vyzerá ešte lepšia než prvá!

Z ukážky si môžeme všimnúť, že druhá séria bude nadväzovať na koniec prvej. Takže to znamená, že Otis bude mať reálny vzťah? Mimo toho vidíme, ako prichádza do školy nový chalan, ktorý ihneď všetkých zaujme. Ale pozor! Na škole sa zrejme rozšíril druh chlamýdií. Kto je toho všetkého pôvodca? Neostáva nám nič iné, len si počkať.

Návrat hlavných hrdinov

Od premiéry prvej série sa seriál Sex Education zapísal do sŕdc mnohým ľudom vo svete. Veľa ľudí sa v problematike tohto seriálu našlo a preto v ňom hľadalo riešenia na problémy v súkromných životoch. Druhá séria seriálu nám prinesie opäť 8 častí, ako tomu bolo v predchádzajúcej sérií. Môžeme sa tešiť aj na návrat našich obľúbených hrdinov ako Asa Butterfield (Otis), Emma Mackey (Maeve) či Ncuti Gatwa (Eric) a mnoho ďalších.

sex education od netflixu

Zdroj: whats-on-netflix.com

Seriál Sex Education dorazí na Netflix platformu už o pár dní, a to 17. januára 2020. Dovtedy si čakanie môžete skrátiť zopakovaním si prvej série. Ak ju však poznáte dokonale, sme si istí, že si nájdete na Netflixe niečo, čo vám skráti čakanie na tento seriál.

Tešíte sa na druhú sériu tohto seriálu? Páčila sa vám prvá? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch!

Zdroj: hypebeast.com

Zoltán Hegyi
About author

Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.
  Related posts
  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  FilmyTrailery

  Hororová antológia Sama Raimiho 50 States of Fright sa nám predstavuje v prvom traileri

  Seriály

  Seriály založené na knihách, ktoré musíte aspoň raz v živote vidieť

  Seriály

  Upírsky seriál Castlevania pokračuje, štvrtá sezóna práve dostala zelenú

  Pridaj komentár