Seriál Simpsonovci a MCU spájajú svoje sily v novej špeciálnej časti

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Seriál Simpsonovci sa nám ukáže v špeciálnom vydaní na štýl MCU Avengers: Endgame. Plagát k najnovšej časti nám nešeptáva, že áno a naša obľúbená žltá rodinka si užije komiksové dobrodružstvo v kreslenej adaptácii. Spoja sa tak dva obľúbené svety – Simpsonovci a MCU.

V dnešnej dobe si už život bez týchto piatich kreslených charakterov nevieme ani len predstaviť. Myslím, že každý z nás videl aspoň kúsok z tohto sveta a od roku 1989 vzniklo už 31. sérií. Takéto dvojciferné číslo zaraďuje seriál na prvé miesto ako najlepšie zárobkový americký sitkom, a taktiež aj ako najdlhšie trvajúci americký televízny seriál.

Simpsonovci a MCU Avengers: Endgame v jednom celku?

Dočkali sme sa a nastal čas preniesť MCU na malú obrazovku, kde na nich už čakajú všetci obyvatelia Springfieldu. Výkonný producent seriálu Simpsonovci Matt Selman nám predstavil plagát k nadchádzajúcej časti, ktorá nesie názov Bart the Bad Guy.

Premiéra bude 1. marca 2020 a podľa plagátu zažijeme veľmi zaujímavých pár desiatok minút. Pozrieť sa naň môžete nižšie v článku a vidíme na ňom aj Barta, ktorý na jeden deň prevzal úlohu záporáka. Thanos sa na plagáte nachádza taktiež a všimnúť si ho môžeme po Bartovej ľavej strane.

Simpsonovci MCU Endgame
Zdroj: variety.com

Čo všetko si pre nás tvorcovia pripravili?

Ak ste videli film Avengers: Endgame, tak sa pripravte na poriadnu dávku kreslenej akcie. Vyššie na obrázku môžete napríklad vidieť režisérske duo bratov Russovcov, ktorý sa snažia zastaviť Bartove vyčíňanie.

Zaujímavosťou bude aj prítomnosť šéfa MCU Kevina Feigeho, ktorý svoj hlas prepožičal Chinnosovi – upravená verzia Thanosa v nadchádzajúcej časti. Samozrejme nás toho čaká oveľa viac, ale žiadne podrobnosti nám tvorcovia bohužiaľ nechcú prezradiť.

Seriál Simpsonovci MCU Endgame
Zdroj: variety.com

Ako sa z Barta stal záporný hrdina Spoiler-Boy?

Toto malé diabolské stvorenie už všetci veľmi dobre poznáme. Ak sa niekde na svete nachádza dobro, tak tam by sme Barta hľadali len márne. V novej časti sa dostane k veľmi očakávanému superhrdinskému filmu o mesiac skôr ako ostatní, čo neznačí nič dobrého.

Bart totiž neplánuje byť ticho a celosvetová hrozba je na svete. Milióny fanúšikov žijú v obavách, že sa k nim dostane nechcený spoiler. Všetko ostatné sa dozviete už čoskoro. Tento zaujímavý crossover si nenechajte ujsť.

Ako to celé dopadne zatiaľ nevieme, ale už samotný plagát vyzerá ako umelecké dielo. Všeobecne je známe, že obsahová kvalita seriálu Simpsonovci v posledných rokoch klesla, ale tomu sa nemôžeme diviť. Vymýšľať stále niečo nové vyše 30 rokov môže byť niekedy problém.

Simpsonovci MCU Endgame

Nech to dopadne akokoľvek, seriál Simpsonovci spojil svoje sily s MCU a to priláka fanúšikov oboch táborov. Plánujete si nadchádzajúcu časť pozrieť? Ak áno, o vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -