Fanúšikovia série Star Trek sa majú načo tešiť!

Nenechajte si ujsť

Nedávno sa nám v kinách predstavil zatiaľ posledný film zo slávnej sci-fi série, Star Trek: Beyond. Pokračovanie populárneho sci-fi dobrodružstva môžeme určiť za jeden z tých úspešnejších blockbusterov tohto roka. Fanúšikovia aj nezávislí pozorovatelia označili tretí film z universa za lepší snímok ako predchádzajúce prvé dva, avšak tržby hovoria niečo iné ( 385 a 467 miliónov vs. 319). Či bude filmová séria pokračovať ešte nevieme, musíme len počkať na rozhodnutie štúdia Paramount Pictures.

Star Trek Discovery

Chystá sa nový seriál zo sveta Star Trek

Čo je ale potešujúca správa, že štúdio sa nespolieha len na kinosály, ale myslia aj na rýchlo rastúcu populárnosť seriálov. Už v roku 2017 by sa nám tak mala dostať na naše televízory, respektívne internet (na netflixe seriál pobeží tiež), nová 13 dielna séria s názvom STAR TREK: DISCOVERY. Posádka legendárnej vesmírnej lodi U.S.S ENTERPRISE bude ako obvykle skúmať vesmír v pôvodnej časovej línie, celých 10 rokov pred príchodom originálneho Star Treku. Zostava hlavných hrdinov nebude tá, na ktorú sme zvyknutí. Seriál bude patriť zcela novým postavám. Hlavnú úlohu bude hrať žena, ktorá však nebude kapitánkou lodi, ale bude mať hodnosť nadporučíka. Kto ju bude hrať zatiaľ známe nie je, dúfame, že sa odpoveď dozvieme čo najskôr. Je ale veľmi pravdepodobné, že časom uvidíme aj klasickú zostavu na čele s kapitánom Kirkom a komandérom Spockom. Tiež je zrejmé, že séria sa bude približovať k pôvodnému seriálu z 1966.

Star Trek Discovery

Premiéra prvej časti mala byť už v januári budúceho roku, ale showrunner Bryan Fuller sa ale nechce nikam ponáhľať. Snímka sa tak posúva na máj budúceho roku. Snáď bude mať pravdu a dá toho všetko aby si séria zachovala status legendárnej sci-fi záležitosti.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -