Seriál Stranger Things stále rozkvitá a bratia Dufferovci potvrdili príchod tretej série! Máme sa načo tešiť?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Všetci fanúšikovia seriálu Stranger Things by sa mali začať tešiť. Dôvodom je oznámená už tretia séria tejto populárnej šou na Netflixe. Do premiéry druhej série ostávajú necelé dva mesiace a na internete sa už pred nejakým časom objavili všemožné špekulácie ohľadom príbehu.

Režisérske duo bratov Dufferovcov potvrdilo, že do ich zoznamu sa jednoznačne zapísala tretia séria a pravdepodobne aj štvrtá. O budúcnosť by mali teda postarané, ale nás by zaujímalo niečo iné. Ako to teda bude s dejovou líniou? Tretia séria by nám mala priniesť úplne nový príbeh. Zatiaľ zostáva záhadou, čo si pre nás bratia pripravia, no podľa posledného rozhovoru pre portál Vulture majú hneď niekoľko nápadov.

Druhá séria Stranger Things
Zdroj: comingsoon.net

V tom bolo povedané, že Matt Duffer by veľmi rád rozvíjal príbeh do viacerých smerov a zároveň by najradšej obrátil všetky detské hviezdy seriálu hore nohami. Ako to myslel si môžeme len domyslieť, no pri najmenšom to znie zaujímavo:

„Nevieme, či si môžeme dovoliť, aby sa im stalo niečo zlé aspoň raz. Budú sa musieť dostať veľmi rýchlo z mesta.“

Jeho slová dokážu vo fanúšikoch vyvolať naozaj zmiešané pocity. Žeby sa do retro sveta prišla pozrieť poriadna dávka apokalypsy?

Bez ohľadu na to, čo sa stane s touto bláznivou sériou, všetci si môžeme oddýchnuť a vychutnávať si nové príhody klubu Hawkins A.V. a nechať sa unášať chladnou atmosférou seriálu. Kvalita tomuto projektu nikdy nechýbala a dôkazom toho sú aj ocenenia (Emmy Awards), ktoré si seriál uložil do svojej vitríny. Na seriáli okrem príbehu samotného dokážu zaujať aj plagáty, ktoré sú vždy inšpirované kultovou klasikou z 80. rokov, či už v žánri horor alebo sci-fi.

druhá séria Stranger Things
Zdroj: youtube.com

Špekulovať o tretej sérii je zatiaľ pravdepodobne zbytočné, nakoľko sme nemali tú česť vidieť ani druhú. Hovorí sa napríklad, že Will sa stane novým záporným hrdinom pre druhú sezónu, no všetko je zatiaľ otvorené. Dopadnúť to môže akokoľvek a pravdu sa dozvieme až v októbri, kedy budeme mať za sebou nových 9 častí seriálu Stranger Things. Do tej doby s nami určite ostaňte naladení, pretože nové informácie by sa mohli dostaviť už čoskoro.     

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -