Projekt The Book of Boba Fett bol oficiálne ohlásený ako seriál. Čo ďalšie o ňom vieme?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Článok obsahuje SPOILER k finále (8. časť 2. série) seriálu The Mandalorian. Pokiaľ ste ešte poslednú časť nevideli, prečítajte si ho neskôr.

Seriál The Book of Boba Fett oficiálne oznámený

Druhá séria seriálu The Mandalorian sa minulým piatkom skončila. Séria určite potešila nejedného skalného fanúšika Star Wars vďaka návratu starých postáv. Išlo napríklad o Ahsoku Tano, Bo-Katan Kryze, Luka Skywalkera alebo Boba Fetta, ktorého hral Temuera Morrison a ktorý si dokonca v poslednej časti ukradol pre seba prvú potitulkovú scénu vo svete Star Wars.

Spolu s Fennec Shand (Ming-Na Wen) v nej vtrhli do paláca na planéte Tatooine, v ktorom vládol Bib Fortuna. Toho Boba zastrelil a sám si sadol na jeho trón, čím sa v podstate stal vládcom podsvetia na tejto planéte. Po tejto krátkej scéne sa nám ukázal názov projektu The Book of Boba Fett a rovnako aj dátum jeho vydania, ktorý bude o rok v decembri 2021.

the book of boba fett
Zdroj: comicsbeat.com

Boli však dohady, či ide o tretiu sériu The Mandalorian (ktorá má dátum premiéry na Vianoce v roku 2021), alebo ide o nový seriál. Po víkende plnom napätia nám tvorcovia seriálu oficiálne prezradili, že Dina Djarina (Pedro Pascal) aj naďalej uvidíme v jeho vlastnom seriáli, a teda že The Book of Boba Fett bude spin-off seriálom k seriálu The Mandalorian.

Čo ďalšie sme sa ešte dozvedeli?

Seriál však bude vyrábaný rovnakým tvorivým tímom ako The Mandalorian a pripravované seriály Ahsoka a Rangers of the New Republic. Vo vedení tvorivého tímu budú ale rovnako ako v týchto seriáloch tvorcovia Dave Filoni a Jon Favreau. Taktiež sa tento spin-off plánuje natáčať ešte pred treťou sériou The Mandalorian a preto tretiu sériu uvidíme asi až v roku 2022.

The Book of Bobba Fett
Zdroj: starwars.com

Ahsoka, Rangers of the New Republic a The Book of Boba Fett by sa mali všetky odohrávať v rovnakom čase ako The Mandalorian. Mali by vďaka tomu okolo neho vytvoriť akúsi malú Star War verziu obľúbeného MCU, pretože nakoniec by udalosti všetkých seriálov mali vyústiť do jedného veľkolepého konca, podobne ako tomu bolo vo filme Avengers: Endgame.

Seriál nebol ako všetky ostatné ohlásený na Disney Investor Day 2020. Bolo to preto, lebo tvorcovia nechceli fanúšikov pripraviť o prekvapenie zo záveru seriálu The Mandalorian. Aj preto o seriáli prezradili viac až v týchto dňoch. My sa na neho už naozaj tešíme a nevieme sa dočkať decembra 2021, kedy seriál The Book of Boba Fett oficiálne príde na Disney+.

Boli ste prekvapení, keď ste videli túto potitulkovú scénu? Tešíte sa na seriál The Book of Boba Fett? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -