Najlepší superhrdinský seriál pokračuje. Sledujte temný trailer na The Boys, v ktorom nie je núdza o brutalitu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Trailer na 4. sériu The Boys

Seriál The Boys je pre mnohých vykúpením. Aspoň čo sa týka žánru superhrdinov, ktorý sa stal po rokoch pomerne repetitívnym a nudným. To ale neplatí o tomto seriáli, v ktorom nie je núdza o brutalitu, krv a poriadnu akciu. Seriál The Boys má na krku už aj dva spin-offy, pričom najnovšie z tohto sveta vyjde práve 4. séria pôvodného projektu, ktorá dostala aj prvý trailer.

Čo sa týka spin-offov, prvým bol antalogický animovaný seriál The Boys Presents: Diabolical. Ten úplne nesúvisel s dejovou linkou v pôvodnom The Boys, no mal určite zaujímavé animácie a ešte zaujímavejšie samostatné príbehy.

Druhým, nedávno vydaným bol už hraný Gen V. Tento seriál sa zameral na mladých superhrdinov, ktorí odhalili temné sprisahanie priamo pod budovou ich vysokej školy. Okrem iného pod ňou totiž vyvíjali vírus proti superľuďom, ktorý by ich dokázal vyhladiť. Gen V bol obnovený o druhú sériu, pričom na udalosti konca prvej série má priamo nadväzovať štvrtá séria The Boys.

Svet sa zmenil

Prvá ukážka na novú sériu obľúbeného seriálu nám ukazuje svet, ktorý je na pokraji skazy. Homelander (Anthony Starr) je silnejší ako kedykoľvek predtým, a to nielen fyzicky. Emočne mu je podporou jeho syn Ryan (Cameron Crovetti). Politickou oporou je zas Victoria Neuman (Claudia Doumit), ktorá je už len pár krokov od kľúčov k Oválnej prezidentskej pracovni.

Na druhej strane máme rozbitý tím The Boys. Väčšina sa drží pri zemi a operuje v tieňoch, okrem Starlight (Erin Moriarty), ktorá má vlastný zástup podporovateľov a vedie kampane proti Homelanderovi. Butcher (Karl Urban) už nie je vodcom skupiny, pretože každý má už po krk jeho klamstiev. Aby toho nebolo málo, zostáva mu už len pár mesiacov života.

Stávky sú ale vyššie ako kedykoľvek predtým. Starý tím preto musí nájsť spoločnú reč, začať spolupracovať a zachrániť svet skôr, než bude neskoro. Či sa im to podarí sa dozvieme niekedy v roku 2024 na Amazon Prime Video, keď začne vychádzať štvrtá séria. Tá bude opäť pozostávať z ôsmich epizód.

Okrem vyššie spomínaných hercov sa vrátia aj Jack Quaid, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara či Colby Minifie. Novými hereckými prírastkami budú Susan Heyward, Valorie Curry a očakávaný Jeffrey Dean Morgan, ktorého rola je zatiaľ neznáma. Z traileru to ale vyzerá tak, že bude na strane The Boys.

Čo vravíte na prvý trailer štvrtej série The Boys? Patríte medzi fanúšikov tohto seriálu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -