Seriál The Continental z univerza John Wick predstaví príbehy zabijakov

Nenechajte si ujsť

Filip Glezgo
Filip Glezgo
Volám sa Filip a študujem na Akadémii umení v BB. Kinematografia je vášeň, bez ktorej by som si nevedel predstaviť každodenný život. Tiež sa zaujímam o psychológiu, šport a prírodu. Jediné, čo mi v lete chýba, je zima... Už veľmi dlho som zmiereným s tým, že užívanie si krásy pohyblivých obrázkov na veľkom plátne, bude naveky mojim jediným prekliatím.

Svet Johna Wicka sa rozširuje o seriál The Continental

K prichádzajúcemu štvrtému filmu John Wick, ktorý má momentálne pozastavenú produkciu kvôli koronavírusu, sa chystá ešte niekoľko ďalších prekvapení z tohto prepojeného univerza. Seriál The Continental by mala byť nová spin-off séria sústreďujúca sa na charaktery práve to sveta John Wick.

V budúcnosti sa tak môžeme tešiť na niekoľko samostatných príbehov niektorých zabijakov z tohto populárneho hotela, ktorých tento akčný svet na čele s Keanom Reevesom vytvoril. Séria by nám taktiež mala priniesť aj pohľad do minulosti, kedy a prečo takýto nájomní vrahovia vôbec vznikli. Samotný opis znie takto:

„Séria The Continental prinesie svieži pohľad na známy hotel zabijakov. Tiež sa dozvieme jeho začiatky, ako aj samotné spoznanie s postavou Johnom Wickom. Pokiaľ sa jedná o všetky zatiaľ vydané filmy, táto séria sa pozrie na ich samotné základy.“

john wick 3 parabellum
Zdroj: twitter.com

Zabijaci prichádzajú

Tvorcovia Johna Wicka a herec Keanu Reeves budú v tomto projekte taktiež prítomní. Režisér a kaskadér Chad Stahelski, ktorý stojí za vznikom tejto akčnej zábavy, v rozhovore porozprával, čo môžu diváci od seriálu očakávať. The Continental rozšíri históriu ligy vrahov a ponúkne nám aj iný pohľad na celé toto okolie .

,,Štádium The Continental TV seriálu, na ktorom práve pracujú, ukáže odlišnú perspektívu tohto akčného sveta, ako aj rôzne charaktery a ich príbehové linky. Vo filmoch Johna Wicka sledujeme časové obdobie iba jedného muža, a to približne iba v jednom týždni, ktorý okolo seba naťahuje čoraz viac problémov. Pohľad, ktorí ostatní producenti a scenáristi prinesú do série The Continental, bude štruktúrou a časovým rozprávaním rozdielny,“ Pokračuje reŽisér Chad stahelski.

,,Chceme sa pozrieť hlbšie na tento svet. A to nie len na samotných nájomných zabijakov, ale aj všetkého, čo je s tým spojené. Čakajú vás nové originálne príbehy postáv, ktoré ste mohli vidieť u Wicka. Je tu hrozne veľa zaujímavých možností, ako tento svet uchopiť a predstaviť vám ho z rôznych uhľov. Nebude to už iba o jednom mužovi. Nie že by sa ale Wick do týchto príbehov nezaplietol, len to už nebude iba z jeho pohľadu.“

Režisér Stahelski s hviezdou jeho filmu, zdroj: aceshowbiz.com

Autori chcú z tohto sveta vyťažiť čo najviac

Z rozhovoru je zrejmé, že Keanu Reeves bude aj v tejto sérii zapojený, ale iba z neďalekého pozadia. Už ho neuvidíme ako stredobod pozornosti a jeho akcie budú mať za následok osudy iných assasinov.

,,Páči sa mi rozprávanie príbehu iba z jednej charakterovej perspektívy. Keď ale tento nápad odložíte bokom, TV séria môže expandovať aj ku iným postavám a ukázať ich príbehy. Môžete byť vrátnikom, someliérom, zabijakom. Môžete byť so všetkými týmito charaktermi. V mojom prípade je to tak trochu obmedzenie, keďže sa filmy John Wick až tak nemôžu venovať tomuto svetu z odlišných aspektov.“

Seriál The Continental by sa mal dočkať vydania až niekedy po premiére John Wicka 4.

Tešíte sa na zabijácky seriál The Continental? Môžete nám dať vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -