Kedy uvidíme seriál The Continential zo sveta Johna Wicka a čo o ňom vieme?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dočkáme sa seriálu The Continential už budúci rok? John Wick sa po poprvýkrát ukázal ešte v roku 2014, kedy sa z neho stal okamžitý hit. Postava Johna Wicka sa od toho momentu radí medzi ikonických akčných hrdinov a neostane to len pri sérii filmov. Táto franšíza sa ukázala ako veľmi úspešná a štúdio Lionsgate sa rozhodlo tento svet nájomných vrahov rozšíriť o vlastný seriál.

Hotel Continental vám určite nemusím predstavovať. Vidieť sme ho mohli vo všetkých troch predchádzajúcich filmoch John Wick. V seriáli by sa mohol taktiež ukázať aj herec Keanu Reeves, ale jeho charakter nie je pre seriál nijak dôležitý.

zdroj: youtube.com

Tvorcovia nám totižto plánujú ukázať pôvod tohto hotela plného pravidiel. Herec Ian McShane (Winston) nemá záujem sa vrátiť do svojej úlohy vedúceho hotela a Lance Reddick (Charon) sa zatiaľ nevyjadril.

Kedy uvidíme seriál The Continential?

Prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Starz Jeffrey Hirsch pred nedávnom odhalil, že seriál bude vypustený niekedy po premiére štvrtého filmu. Okrem toho vysvetlil, že dejovo nebude seriál nijak naväzovať na film a vydá sa vlastnou cestou. Na záver dodal, že absolvoval stretnutie so scenáristami, na ktorom dolaďovali detaily k pilotnému dielu.

Štúdio Lionsgate momentálne pracuje na štvrtej splátke Johna Wicka, ale taktiež o ňom zatiaľ nevieme žiadne podstatné informácie. Samozrejmosťou je zatiaľ len návrat Keanu Reevesa, ku ktorému sa môžu pridať aj herci ako McShane, Reddick alebo Laurence Fishburne. Vzhľadom na záver minuloročného filmu John Wick: Parabellum, John Wick sa ocitne uprostred vojny, v ktorej bude práve on hlavným cieľom.

koľko ľudí zabil john wick
Zdroj: wall.alphacoders.com

John Wick 4 je naplánovaný zasiahnuť kiná v máji 2021 a seriál The Continential by sa mal objaviť o niečo neskôr. Okrem toho vieme, že celá franšíza dostane aj svoj prvý spin-off film Ballerina. Zrežírovať by ho mal Len Wiseman. Natáčanie seriálu The Continential by sa malo začať o niekoľko mesiacov a určite vás o tom budeme informovať.

Preto nikam neodchádzajte a vaše názory nezabudnite napísať do komentára. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -