Svet Johna Wicka rozširuje svoje impérium. Seriál The Continental zo sveta nájomných vrahov je potvrdený!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prezident spoločnosti Starz, Chris Albrecht dnes oznámil pre Televíznu asociáciu kritikov (TCA), že spoločne so štúdiom Lionsgate vyvíjajú niečo výnimočné. Ako si môžete prečítať v našom vlákne, seriál bude zasadený do sveta Johna Wicka. Ten sa hlbšie zameria na život v hoteli Continental, ktorý sa stal útočiskom a taktiež domovom nájomných vrahov.

Scenár si pod svoje krídla zobral Chris Collins, ktorý sa bude podrobnejšie venovať tejto sérii ako showrunner. Projekt bude produkovať kreatívny tím vedený Basilom Iwanykom z Thunder Road Pictures (John Wick, Sicario). Dobrou správou je taktiež novinka, že do projektu budú priamo zasadení aj režiséri Chad Stahelski a David Leitch. Nebude chýbať ani ďalší scenárista, Derek Kolstad. Najväčším prekvapením bude priama účasť herca Keanu Reevesa, ktorý sa taktiež objaví v produkcii seriálu. Či si však zahrá aj on, ešte známe nie je.

zdroj: comingsoon.net

Hotel, ktorý v sebe skrýva oveľa viac

Celý tím rozšíril tento vesmír s tým, že by nám radi ukázali tajné zákutia v hoteli Continental. Natáčanie v tom prípade bude prebiehať v meste Los Angeles, kde sa daný hotel z filmu nachádza. Podľa slov výrobného tímu sa taktiež môžeme tešiť na poriadku dávku akcie, ktorú bude sprevádzať ten istý humor, aký sme si vychutnávali vo filme John Wick.

Dva titulné filmy by sme teda mali za sebou a teraz čakáme na tretiu splátku. Dokopy sa už týmto dvom snímkam podarilo zarobiť krásnych 300 miliónov. Otázkou však ostáva, či sa k nám seriál dostane skôr ako film, ktorý zakončí oficiálnu dejovú líniu. Chris Albrecht ohľadom tejto témy neprezradil nič, no vo svojom najnovšom rozhovore nás určite potešil.

john wick 3
Zdroj: silverscreenbeat.com

„Tento seriál je skutočne iný, na rozdiel od niečoho, čo môžete vidieť v televízii.“ Hovorí Chris

The Continental“ sľubuje, že bude zahŕňať epické bojové sekvencie a intenzívnu akciu medzi profesionálnymi zabijakmi. Jednoducho dostaneme to, čo sme si mohli všimnúť aj v samotnom filme. Čakajú nás nové a temné postavy, ktoré sa vás budú snažiť presvedčiť. O čom? Že podsvetie nie je vôbec také, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Spoločnosť Starz si ponecháva všetky domáce multiplatformové TV a SVOD práva na nadchádzajúci seriál. Filmové štúdio Lionsgate si zase ponecháva všetky medzinárodné a domáce práva na distribúciu tohto veľmi zaujímavého projektu. Tešíte sa? 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -